Caravaning nad Zatoką

Caravaning nad Zatoką

Wygrynyjez. Bełdany
10.0
4 1
Zaloguj się
5562
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica, long side
cena cena
25 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 10 złWoda Woda WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty Sklep Sklep 700 m
Aktualizacja danych, cen - ponad trzy miesiące temu

Caravaning nad Zatoką

Ruciane Nida, Wygryny 52

tel. 502 328 111 , 508 050 216
tel. 87 423 15 97

wiadomośćMapa google

Port od sezonu 2021 nie prowadzi działalności.

Na Mazurach mamy Wioskę Rowerową, to musi być również miejsce dla miłośników caravaningu. Takie właśnie jest tu, w miejscowości Wygryny, w zatoczce (zachodni brzeg) jeziora Bełdany. Przy okazji mamy tu również niewielki port dla żeglarzy. Miejsce przeznaczone jednak głównie dla kamperów i przyczep. Jest to najdalej położona przystań w Zatoce Wygryńskiej, w części zachodniej. Na końcu Zatoki widać wieczorem ostatnią lampę. Przystań znajduje się przy Pensjonacie "Nad Zatoką". Może przyjąć prawie 20 jednostek. Podejście jest głębokie, ok. 1,5-2 m. Cumowanie dziobem do pomostu, na kotwicy, a w części wewnętrznej przy pirsach.

Nie jest to do końca port, a raczej miejsce dla postoju kamperów. Są jednak pomosty, zaopatrzone w podstawowe media, do których można przybić. Port położony jest w pięknej okolicy, oddalony od Rucianego – Nidy jedynie o 5 km. Obiekt znajduje się na skraju wsi Wygryny, wśród łąk, nad samym brzegiem jeziora Bełdany (Zatoka Wygryńska). Miejsce czyste, przyjemne i zielone. Wszelkie media przy pomostach są zapewnione. Toalety, prysznice, zmywaki około 100 m od miejsca cumowania. Cisza, spokój i niezwykły klimat mazurskiej przyrody.

Od zachodniej strony port otaczają piękne lasy Mazurskiego Parku Krajobrazowego, gdzie można pospacerować na łonie niemalże dzikiej natury, a jesienią wybrać się na grzyby. Noclegi możliwe są pod namiotem. Zielony teren pomiędzy budynkami obiektu i jeziorem przeznaczony jest na pole namiotowe. Pole posiada podłączenia elektryczne i wodne, bazę sanitarną (WC, natryski, pralka) oraz niestrzeżone kąpielisko. Nad jeziorem znajduje się duża, drewniana altana z paleniskiem i grillem. Jest też plac zabaw dla dzieci.

Można przyjemnie spędzić czas na wodzie, wypożyczając kajaki, łódki czy rowery wodne. Teren jest monitorowany. Posiłki są możliwe po wcześniejszym zamówieniu. Właściciel oferuje również rejs po jeziorze 12-osobowym statkiem.

Sklep 700 m Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 zł
Caravaning nad Zatoką - zdjęcie
+ 17 zdjęć
ReklamaC1 - PGE
ReklamaB0 - Sasanka
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

Reklama