A0 - AZS Wilkasy
Nowe Guty Wiatrak

Nowe Guty Wiatrak

Nowe Gutyjez. Śniardwy
14 0
Zaloguj się
9801
głębokośćgłębokość
0,40 - 0,80 m
cumowanie cumowanie
brzeg, long side
cenabezpłatny

WC WC Parking Parking Ognisko Ognisko Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Bar Bar na miejscuSklep Sklep 200 m
Aktualizacja danych, cen - wczoraj

Nowe Guty Wiatrak

Orzysz, Nowe Guty

tel. 603 667 094

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
zabawki na zewnątrz, kąpielisko

W ostatnich sezonach pomost i przystań nie funkcjonowała :(

Przystań zlokalizowany na jeziorze Śniardwy (wschodni brzeg) w miejscowości Nowe Guty. Znajduje się przy replice zabytkowego wiatraka, który został zaadaptowany na potrzeby noclegowe. Ponadto to ulubione miejsce dla miłośników wind i kite surfingu. To na pewno wyjątkowe miejsce przez swoją lokalizację - znajduje się przy replice zabytkowego wiatraka typu holenderskiego, których niegdyś na Mazurach było sporo. Obiekt w Nowych Gutach pełni rolę hotelarską. Można tu wynająć pokoje.

Położony nad jeziorem Śniardwy – największym akwenem w tym regionie, zwanym „mazurskim morzem”. Sam port to jedna keja, do której można cumować. Jest dość płytko, przy wpływaniu i dojściu do portu trzeba uważać - nieopodal znajdują się kamienie. Mediów raczej tu nie uświadczymy. Nie liczmy też na uzupełnienie zapasów. Przystań należy do ośrodka, w którym spotykają się miłośnicy wind i kite surfingu. Można tu również korzystać z walorów jeziora Śniardwy - wypożyczyć kajaki oraz wędkować.

Od wiatraka do plaży rozciąga się malowniczy ogród pełen zieleni, w którym można przyjemnie odpocząć. Na terenie przystani jest również plaża i łagodne zejście do jeziora. Można się bezpiecznie kąpać. Na żeglarzy czeka tu także parking, miejsce na ognisko, grill oraz plac zabaw dla dzieci. Dlatego goście określają ten obiekt jako idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi na łonie natury.

Na miejscu dostępny jest także bar oraz sprzęt do grillowania. Z obiektu można w 20 minut dojechać samochodem do miasta Pisz, gdzie zlokalizowane są restauracje. Do dyspozycji gości jest również ogród, taras, wypożyczalnia rowerów i przechowalnia bagażu. Przystań w Nowych Gutach usytuowana jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od miasta Orzysz oraz w odległości 40 km od Giżycka.

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaB0 - Mazurolandia
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts