Słoneczne Zdory

Słoneczne Zdory

Zdoryjez. Śniardwy
15 0
Zaloguj się
8543
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cenabezpłatny

Woda Woda WC WC Parking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad trzy miesiące temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piaszczysta plaża, wypożyczalnia sprzętu

Przystań w miejscowości Zdory, leżąca przy południowym brzegu jeziora Śniardwy. Dużo zieleni i miejsca, plaża, wieżyczka widokowa. Cumujemy do kei i bocznych pomostów, możliwość slipowania jachtów. Nie ma prądu ale jest woda. Przystań Słonecznych Zdor położona jest w sercu Mazur nad jeziorem Śniardwy, pomiędzy Piszem, Rucianem – Nidą i Orzyszem. Z campingu i plaży rozciąga się widok na piękny, mazurski krajobraz. Czyste, piaszczyste plaże, atrakcyjnie położone domki letniskowe oraz pola dla campingu i namiotów. Znajdziemy tu też lasy pełne grzybów, jagód i malin i atrakcyjne trasy rowerowe.

Goście Słonecznych Zdor mogą korzystać z dwóch prywatnych pięknie położonych, piaszczystych plaż nad jeziorem Śniardwy. Można na nich zażywać kąpieli wodnych, wylegując się na pomostach oraz specjalnych podestach do opalania. Żeglarze mają dostęp do wypożyczalni sprzętu pływającego i plażowego, boisk oraz miejsc do grillowania i małej wieży widokowej.

Okolice przystani to raj dla wędkarzy i miłośników przyrody. Miejscowość Zdory znajduje na obrzeżach Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Bar 2 km Sklep 2 km Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł
Słoneczne Zdory - zdjęcie
+ 9 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Chłop z Mazur
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Sunport, keje czarterowe

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Inwestycja Nove Rydzewo