Pole Namiotowe Edyta

Pole Namiotowe Edyta

Zdoryjez. Śniardwy
2 0
Zaloguj się
7774
głębokośćgłębokość
0,40 - 0,70 m
cumowanie cumowanie
brzeg
cenabezpłatny

Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad pięć miesiący temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, teren zielony, wypożyczalnia sprzętu, boisko do siatkówki

Miejsce położone nad jeziorem Śniardwy, które nie jest bogate w porty i przystanie. Jeśli więc mamy ochotę na odpoczynek na łonie natury, warto tu przybić wiedząc jednak, że możemy liczyć jedynie na miejsce do rozstawienia namiotu i rozpalenia ogniska. Pole namiotowe znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Śniardwy. Dysponuje własnym drewnianym pomostem, do którego można cumować. Oferuje niewielkie udogodnienia dla turystów i żeglarzy.

Na miejscu można skorzystać z możliwości rozstawienia namiotu, wypożyczenia przyczepy kempingowej czy wodnego sprzętu rekreacyjnego - jeśli chcemy tu pozostać na dłużej. Znajdziemy tu również toalety i prysznice oraz zostawimy śmieci. Nie uzupełnimy natomiast energii elektrycznej – prądu nie ma. Pole namiotowe przylega do brzegu jeziora Śniardwy, jest piaszczysta plaża i miejsce do kąpania. Oprócz tego możemy też skorzystać z boiska do siatkówki i piłki nożnej.

Dzieci znajdą rozrywkę na placu zabaw. Jest tu również miejsce na rozpalenie ogniska lub urządzenie grilla. Miejsce to można polecić tym osobom, które nad jeziorem Śniardwy szukają przede wszystkim ciszy, spokoju, kontaktu z naturą i nie potrzebują wielu udogodnień aby dobrze wypocząć.

Jezioro Śniardwy to także raj dla wędkarzy, którzy pomyślnie wracają z połowu ryb. Można tutaj złowić szczupaka, okonia, sandacza oraz węgorza.

Bar Zdory Sklep Zdory Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Saildecor
Reklama
ReklamaA1 - Sylwester Stranda

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Ruciane Park