Pole Namiotowa Kokoszka

Pole Namiotowa Kokoszka

Jora Wielkajez. Tałty
10.0
42 1
Zaloguj się
5638
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
kotwica, long side
cena cena
20 zł

Woda Woda WC WC Ognisko Ognisko Slip Slip Kemping Kemping

Pole namiotowe Kokoszka to miejsce z typowym starym klimatem, tu nie najważniejsze są nowinki technologiczne, rozwiązania z dużych portów - tu króluje woda, zieleń... natura. Przystań położona niedaleko miejscowości Jora Wielka i Jora Mała na zachodnim brzegu jeziora Tałty.

Z opinii żeglarzy można wywnioskować, iż jest to miejsce troszkę zapomniane, i mimo, że leży przy głównym szlaku RYN-MIKOŁAJKI, GIŻYCKO-MIKOŁAJKI, to wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia. Położenie na zachodnim brzegu jeziora umożliwia obserwację wschodu słońca, wystarczy latem wcześniej wstać albo późno kłaść się spać. Stąd do Mikołajek niecała godzina płynięcia (ale nie pod wiatr).

Na terenie do dyspozycji wc, miejsce na ognisko, ujęcie wody do mycia naczyń, ujęcie wody pitnej oraz śmietnik. Na miejscu można również zmienić butlę gazową. Ceny niskie.

 

Bar Jora Wielka Sklep Jora Wielka Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
przycumowanie SEZON GŁÓWNY2 godziny 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKA2 godziny 10 złPRZED I PO SEZONIE2 godziny 10 zł cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł
Pole Namiotowa Kokoszka - zdjęcie
+ 5 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
ReklamaB1 - Amax
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila