Marina PTTK Ruciane Nida

Marina PTTK Ruciane Nida

jez. Nidzkie
4
21 0
Zaloguj się
8880
głębokośćgłębokość
0,50 - 4,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica, long side
cena cena
30 zł + 20 zł / osoba

Prąd Prąd 30 złWoda Woda Prysznic Prysznic 20 złWC WC Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny 20 złParking Parking 30 złSlip Slip 60 złZimowanie Zimowanie 1000 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty 30 złCzartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 300 mOdbiór ścieków Odbiór ścieków 50 zł
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Marina PTTK Ruciane Nida

Ruciane Nida, Aleja Wczasów 17

tel. 690 344 747
tel. 87 423 10 12

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu

To już koniec wód żeglownych i szlaku, przynajmniej dla jachtów motorowych. Ten port to końcowy przystanek na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, później zaczyna się szlak nieoznakowany, równie popularny co ten oficjalny. Jednak jeśli tu dotrzemy czeka nas możliwość wypoczynku w naprawdę urokliwym miejscu.

Port położony na północnym brzegu jeziora Nidzkie. Znajduje się na terenie ośrodka, w związku z tym, mamy do dyspozycji szerokie zaplecze turystyczne. Wszystkie potrzebne media znajdują się na kejach. Oprócz nich, cumować możemy przy betonowym brzegu, który jest jednocześnie końcem wód żeglownych.

Port znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kilku urokliwych wysp. Piękne położenie jak i bezpośrednie sąsiedztwo miasta Ruciane-Nida i sklepów powoduje iż jest on bardzo dobrym miejscem spędzania wypoczynku zarówno dla wodniaków jak i pozostałych turystów.

Co ciekawe port jachtowy położony jest jednocześnie nad jeziorem Nidzkim i nad rzeką Nidką. To pozwala na cumowanie w porcie jednocześnie nawet ponad stu jednostek. Do dyspozycji żeglarzy i innych gości jest tawerna, stołówka i nowoczesne sanitariaty, plac zabaw dla dzieci, restauracja, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boisko do siatki. Jeśli zajdzie taka potrzeba to tu również znajduje się serwis jachtowy, gdzie dokonamy niezbędnych napraw łodzi. Marina posiada własny slip i zaplecze narzędziowo-magazynowe.

W ofercie portu znajduje się również wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, co pozwala na aktywny wypoczynek nad jeziorem.

Noclegi możliwe są w domkach, pokojach lub w namiotach na pięknie położonym polu campingowym.

Bar na miejscu Sklep 300 m Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

rower wodny godzina 35 złdzień łódź wiosłowa godzina 30 złdzień 100 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU1500 zł
Marina PTTK Ruciane Nida - zdjęcie
+ 11 zdjęć
ReklamaB0 - Boyen Water Park
ReklamaB1 - Klub Mazurski
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Ever Boats