Port Binduga Młyńska

Port Binduga Młyńska

Karwicajez. Seksty
6
44 2
Zaloguj się
10926
głębokośćgłębokość
0,50 - 1,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica, brzeg
cena cena
20 zł + 7 zł / osoba

WC WC Ognisko Ognisko Slip Slip 10 - 20 złKemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu

Port Binduga Młyńska

Pisz, Karwik

tel. 661 439 784

przejdź do wwwMapa google

Nie jest to port ani przystań – to miejsce, gdzie można zawinąć i odpocząć na łonie przyrody w czasie rejsu. Miejscówka znajduje się na zachodnim brzegu jeziora Seksty, całkowicie w szczerym lesie. Nie ma tu żadnych udogodnień. Jedyne co możemy tu zrobić to pozostać na jachcie lub rozbić namiot (jak mamy) i przenocować. Jesteśmy tu zdani na siebie – namiot, ognisko ale jest kontener na śmieci. Czyli jeśli lubimy kontakt z dziką przyrodą i nie przeszkadza nam, że nie znajdziemy tu żadnych typowych dla portu czy przystani mediów i udogodnień, to miejsce jest jak najbardziej polecane. Cisza, spokój, czysta mazurska natura – nieoswojona, pokazująca swój dziki pazur.

Miejscówka praktycznie całkowicie odcięta od świata, droga dojazdowa raczej dla samochodów terenowych – osobówkami raczej nie dojedziemy tu bez uszkodzenia zawieszenia. Do cumowania przy brzegu jest sporo miejsca. Jednak trzeba uważać – jest dość płytko. Możemy tu rozstawić namiot, rozpalić ognisko i przygotować posiłek, odpocząć od zgiełku i tłoku turystycznych Mazur.

Jest też jedna przenośna toaleta i kontener na śmieci – i to w sumie wszystko, reszta zależy od nas, jak skorzystamy z tego miejsca.

Bar Pisz Sklep Pisz Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 złdzień rower wodny godzina 20 złdzień
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Rumszewicz
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Gertis

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew