Przystań Jachtowa Hotel Roś

Przystań Jachtowa Hotel Roś

Piszjez. Roś
19 0
Zaloguj się
3359
głębokośćgłębokość
1,20 - 1,60 m
cumowanie cumowanie
boja, y-bom, long side
cena cena
120 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking Slip Slip Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, wypożyczalnia sprzętu i rowerów, plac zabaw, teren zielony, tenis ziemny

Przystań zlokalizowana w miejscowości Pisz nad jeziorem Roś. Część jachtów cumujemy przy rzece Pisa i przy południowym brzegu wspomnianego jeziora. Miejsce zadbane, przystosowane dla żeglarzy w każdym wieku i z różnymi oczekiwaniami. Woda i prąd przy kejach (nie wszędzie), place zabaw dla dzieci, dużo zieleni, plaża do kąpania. W hotelowej restauracji dobre jedzenie. Przystań oferuje kilkadziesiąt miejsc cumowniczych dla rezydentów i dziesięć miejsc przy kei gościnnej. Cały teren jest oświetlony i wyposażony w punkty prądu i wody. Port jest również monitorowana.

To jeden z największych portów na Mazurach. Rozległa przystań przy hotelu, w połączeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki Pisy i Jeziora Roś stwarzają nieograniczone warunki do rodzinnego wypoczynku. Kompleks, oprócz hotelu, składa się z: dużej kamiennej Chaty Grillowej, namiotu bankietowego, wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów, czarteru jachtów, pola namiotowo - campingowego, dwóch kąpielisk, placu zabaw dla dzieci, parkingu, mariny, slipu łodzi, hangaru na łodzie.

Mamy tu również oddzielne sanitariaty przygotowane do obsługi portu oraz imprez zorganizowanych. Posiłki można zjeść w pobliskiej restauracji oraz skorzystać z Chaty Grillowej. W porcie znajduje się również duża hala, do której możemy pozostawić jachty na zimę. Możliwe jest też tańsze rozwiązanie trzymania łodzi na placu pod plandeką. Obsługa przystani może zająć się kompleksowo przygotowaniem jednostki do sezonu, a później w razie potrzeby, wyciągnięciem z wody i odpowiednim zabezpieczeniem na zimę. Na terenie portu działa również serwis motorowodny.

Istnieje również możliwość korzystania z hotelowej plaży. Gościom, bez dodatkowych opłat, udostępnione są wygodne plażowe leżaki. Oprócz wypoczynku na leżakach i kąpieli w jeziorze można również aktywnie zwiedzić najbliższą okolicę. Port wyposażony jest w wypożyczalnię rowerów turystycznych. Wielbicieli wycieczek rowerowych z pewnością zachwyci piękno przyrody mazurskich jezior i lasów.

Na terenie obiektu znajdują się również boiska do gry w piłkę nożną i siatkową oraz kort tenisowy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Noclegi możliwe są w hotelu oraz w domkach turystycznych.

Świetnie będą tu czuli się również wędkarze. Mazurskie wody są obfite w różnorodne rodzaje ryb, dlatego amatorów wędkowania z własnym sprzętem ucieszy możliwość wędkowania z hotelowego nabrzeża. Z myślą o najmłodszych gościach zorganizowano tu doskonale wyposażony plac zabaw dla dzieci. Piaskownica, huśtawki i domek zabaw umilą pobyt każdemu dziecku. Ponadto wewnątrz hotelu znajduje się mały kącik zabaw z basenem kulkowym.

Warto dodać, że port od kilku lat dostaje najwyższą ocenę pięciu gwiazdek magazynu Żagle w corocznym spisie przystani.

Bar na miejscu Sklep Pisz Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 100 - 120 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 100 - 120 złPRZED I PO SEZONIEdoba 100 - 120 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU
opłata za sezon ŁODZIE < 241600 złŁODZIE 24 - 331900 złŁODZIE > 332200 - 2700 złBEZ PODZIAŁU zimowanie ŁODZIE < 24140 zł / mcŁODZIE 24 - 33160 zł / mcŁODZIE > 33200 zł / mcBEZ PODZIAŁU zimowanie w hali ŁODZIE < 241900 złŁODZIE 24 - 332200 złŁODZIE > 332500 - 2800 złBEZ PODZIAŁU
Przystań Jachtowa Hotel Roś - zdjęcie
+ 50 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - Stanica Wodna Stranda 2021

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo