Przystań Jachtowa Hotel Roś

Przystań Jachtowa Hotel Roś

Piszjez. Roś
20 0
Zaloguj się
7192
głębokośćgłębokość
1,20 - 1,60 m
cumowanie cumowanie
boja, y-bom, long side
cena cena
100  zł - 200 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking Slip Slip Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar na miejscu
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Jachtowa Hotel Roś

Pisz, Aleja Turystów 3

tel. 87 423 49 60

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, wypożyczalnia sprzętu i rowerów, plac zabaw, teren zielony, tenis ziemny

Przystań zlokalizowana w miejscowości Pisz nad jeziorem Roś. Część jachtów cumujemy przy rzece Pisa i przy południowym brzegu wspomnianego jeziora. Miejsce zadbane, przystosowane dla żeglarzy w każdym wieku i z różnymi oczekiwaniami. Woda i prąd przy kejach (nie wszędzie), place zabaw dla dzieci, dużo zieleni, plaża do kąpania. W hotelowej restauracji dobre jedzenie. Przystań oferuje kilkadziesiąt miejsc cumowniczych dla rezydentów i dziesięć miejsc przy kei gościnnej. Cały teren jest oświetlony i wyposażony w punkty prądu i wody. Port jest również monitorowany.

To jeden z największych portów na Mazurach. Rozległa przystań przy hotelu, w połączeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki Pisy i Jeziora Roś stwarzają nieograniczone warunki do rodzinnego wypoczynku. Kompleks, oprócz hotelu, składa się z: dużej kamiennej Chaty Grillowej, namiotu bankietowego, wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów, czarteru jachtów, pola namiotowo - campingowego, dwóch kąpielisk, placu zabaw dla dzieci, parkingu, mariny, slipu łodzi, hangaru na łodzie.

Mamy tu również oddzielne sanitariaty przygotowane do obsługi portu oraz imprez zorganizowanych. Posiłki można zjeść w pobliskiej restauracji oraz skorzystać z Chaty Grillowej. W porcie znajduje się również duża hala, do której możemy pozostawić jachty na zimę. Możliwe jest też tańsze rozwiązanie trzymania łodzi na placu pod plandeką. Obsługa przystani może zająć się kompleksowo przygotowaniem jednostki do sezonu, a później w razie potrzeby, wyciągnięciem z wody i odpowiednim zabezpieczeniem na zimę. Na terenie portu działa również serwis motorowodny.

Istnieje również możliwość korzystania z hotelowej plaży. Gościom, bez dodatkowych opłat, udostępnione są wygodne plażowe leżaki. Oprócz wypoczynku na leżakach i kąpieli w jeziorze można również aktywnie zwiedzić najbliższą okolicę. Port wyposażony jest w wypożyczalnię rowerów turystycznych. Wielbicieli wycieczek rowerowych z pewnością zachwyci piękno przyrody mazurskich jezior i lasów.

Na terenie obiektu znajdują się również boiska do gry w piłkę nożną i siatkową oraz kort tenisowy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Noclegi możliwe są w hotelu oraz w domkach turystycznych.

Świetnie będą tu czuli się również wędkarze. Mazurskie wody są obfite w różnorodne rodzaje ryb, dlatego amatorów wędkowania z własnym sprzętem ucieszy możliwość wędkowania z hotelowego nabrzeża. Z myślą o najmłodszych gościach zorganizowano tu doskonale wyposażony plac zabaw dla dzieci. Piaskownica, huśtawki i domek zabaw umilą pobyt każdemu dziecku. Ponadto wewnątrz hotelu znajduje się mały kącik zabaw z basenem kulkowym.

Warto dodać, że port od kilku lat dostaje najwyższą ocenę pięciu gwiazdek magazynu Żagle w corocznym spisie przystani.

Bar na miejscu Sklep Pisz Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 100 - 200 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU
opłata za sezon ŁODZIE < 241600 złŁODZIE 24 - 331900 złŁODZIE > 332200 - 2700 złBEZ PODZIAŁU zimowanie ŁODZIE < 24140 zł / mcŁODZIE 24 - 33160 zł / mcŁODZIE > 33200 zł / mcBEZ PODZIAŁU zimowanie w hali ŁODZIE < 241900 złŁODZIE 24 - 332200 złŁODZIE > 332500 - 2800 złBEZ PODZIAŁU
Przystań Jachtowa Hotel Roś - zdjęcie
+ 50 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Mazurolandia
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina