Port Wrota Mazur

Port Wrota Mazur

Imionekjez. Roś
25 0
Zaloguj się
7469
głębokośćgłębokość
1,00 - 1,20 m
cumowanie cumowanie
boja, y-bom
cena cena
80 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Nocleg Nocleg Czartery Czartery Bar Bar
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plac zabaw, tenis ziemny

Port położony przy Kanale Jeglińskim, blisko ujścia do jeziora Roś (1,5 km szlakiem do Piszu) w miejscowości Imionek. Nowoczesny i piękny port, dużo miejsca i zieleni, tawerna na miejscu, wszelkie media przy kei. Mamy więc wszystko co nam potrzeba, gdy zawijamy do portu. W przystani cumujemy do y-boom'ów lub klasycznie - brzeg i bojka. Dodatkowo w porcie jest miejsce dla dzieci, boisko do gry w siatkę i kosza, niedaleko jest most nad kanałem Jeglińskim.

Wrota Mazur znajdują się w samym sercu regionu, w przepięknej okolicy pomiędzy Śniardwami, a Jeziorem Roś. Lokalizacja ośrodka pozwala na łatwy dojazd drogą lądową i rozpoczęcie żeglugi po krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Port Jachtowy jest w stanie przyjąć każdą żaglówkę, motorówkę czy też łódź wiosłową. Jest tu 100 miejsc dla jednostek pływających.

W porcie do dyspozycji rezydentów i gości są sanitariaty i prysznice. Każde stanowisko w porcie wyposażone jest w bieżącą wodę i prąd. Ośrodek jest chroniony przez całą dobę. Port organizuje wiele zawodów żeglarskich. Dla gości dostępna jest również część rekreacyjna ośrodka - można grać w tenisa ziemnego, jeździć na quadzie, poszaleć na skuterze wodnym lub spędzić czas z dziećmi na placu zabaw.

Jest również miejsce na ognisko i grill oraz parking samochodowy. Posiłki można zjeść w pobliskiej restauracji, w której w weekendy odbywają się koncerty muzyczne. Żeglarzy z pewnością ucieszy fakt, że jest tu również tawerna. Przenocować można w domkach turystycznych – jest ich na tyle dużo, że tworzą swoiste miasteczko żeglarskie.

Bar na miejscu Sklep Pisz Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 80 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 80 złPRZED I PO SEZONIEdoba 80 zł
Port Wrota Mazur - zdjęcie
+ 50 zdjęć
ReklamaC1 - baner
Reklama
Reklama
ReklamaA1- Ruciane Park

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila