Port Bocianie Gniazdo

Port Bocianie Gniazdo

Port partnerski
Rynjez. Ryńskie
9.9
73 1
Zaloguj się
9647
głębokośćgłębokość
1,10 - 2,60 m
cumowanie cumowanie
boja, y-bom
cena cena
30 zł + 8 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 8 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip 50 złDźwig Dźwig 150 złZimowanie Zimowanie Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep 150 m
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piękna piaszczysta plaża

Duży port ulokowany na zachodnim brzegu jez. Ryńskie, w Rynie. Zapewnia pełną ofertę dla żeglarzy i turystów. Plaża, gastronomia, nowoczesny teren z zachowaniem mazurskiego klimatu, dużo zadbanej zieleni. Port i cały obiekt jest ciągle unowocześniany i rozbudowywany. Żeglarze podkreślają fantastyczną atmosferę tego miejsca i umiarkowane ceny.

Marina oferuje dla swoich klientów: miejsca noclegowe, nowe sanitariaty o wysokim standardzie ze stanowiskami do prania ubrań, sale konferencyjne dla szkoleń żeglarskich, plaża dla miłośników pływania i rodzin z dziećmi, parking dla samochodów na terenie mariny. Na terenie portu znajduje się również stołówka z kuchnią, gdzie przygotowywane są posiłki, sala dyskotekowa, w której odbywać się mogą różnego rodzaju zajęcia, spotkania, nocne kawiarenki czy imprezy typu dyskoteka.

Obiekt jest ogrodzony, oświetlony oraz monitorowany, a także strzeżony 24 godziny na dobę. Położenie wśród mazurskiej przyrody daje doskonałą możliwość spędzania czasu również poza terenem portu. Jest to szczególne ważne w przypadku zajęć z paintball'a czy jazdy na quadach, wycieczek pieszych i rowerowych, a także w przygotowaniu atrakcji typu podchody, czy bieg na orientację. Takie usytuowanie portu sprzyja organizowaniu wypraw rowerowych, kajakowych oraz żeglarskich.

Miłośnicy kąpieli wodnych i plażowania mogą skorzystać z nowoczesnej plaży, strzeżonej przez ratowników WOPR. Kąpiel będzie więc przyjemna i bezpieczna. W pobliżu plaży znajduje się sklep, w którym można kupić żywność oraz napoje. Tuż za bramą wjazdową znajduje się sklep spożywczy (ok. 150m). Supermarket „Biedronka” jest w odległości 800 m od portu.

Będąc w tym porcie warto również zwiedzić Ryn, miasteczko położone nad dwoma jeziorami: Ryńskim i Ołów. W samym centrum znajduje się pokrzyżacki zamek, który został wzniesiony około 1337 r. Innym zabytkiem Rynu jest wiatrak typu holenderskiego z drugiej połowy XIX w.

Bar na miejscu Sklep 150 m Paliwo Mikołajki Apteka Ryn Ośrodek zdrowia Ryn Bankomat Ryn Basen Ryn

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 30 złPRZED I PO SEZONIEdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 8 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 8 złPRZED I PO SEZONIEdoba 8 zł
Port Bocianie Gniazdo - zdjęcie
+ 39 zdjęć
ReklamaA1 - Perła Mazur

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew