Stanica Żeglarska Stock

Stanica Żeglarska Stock

Rynjez. Ryńskie
2 0
Zaloguj się
2132
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,40 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cena cena
30 zł + 6 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Parking Parking Czartery Czartery

Jeśli szukacie spokojnej przystani w Rynie, idealnym miejscem wydaje się stanica Stock z jednym pomostem. Port znajduje się w północnej części jeziora Ryńskiego właśnie w tym mieście. To dobry port na zacumowanie jachtu i zwiedzanie miasta.

Stanica wodna znajduje się w samym centrum Rynu. Od strony wody widać żółty baner z napisem: Stanica Żeglarska "Stock". Cumowanie do drewnianego pomostu w kształcie rozwartej litery "L". Cumowanie za pomocą kotwicy lub y-bomu. Głębokość od 2,5 m przy początku pomostu do 6 m na szczycie. W tym miejscu można odpocząć, zjeść dobry posiłek w pobliskiej tawernie, zacumować jacht i udać się na zwiedzanie Rynu. Przystań jachtowa Stanica Żeglarska Stock położona jest bezpośrednio przy promenadzie w centrum miejscowości Ryn. Przy pomoście pływającym, oświetlonym również w nocy, może cumować 30 jachtów.

Co wyróżnia to miejsce? Przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, muzyka kojąca stargane zmaganiami z wiatrem nerwy, warunki sanitarne jak na mazurskie sanitariaty - bardzo dobre. Usługi portowe: postoje jachtów przy kei, slipowanie jachtów, ładowanie akumulatorów, możliwość uzupełnienia zapasów wody, wymiana butli z gazem, sanitariaty i prysznice. Możliwe są również naprawy bieżące jachtów.

W sezonie często odbywają się tutaj koncerty, nie tylko szantowe.

Bar Ryn Sklep Ryn Paliwo Ryn Apteka Ryn Ośrodek zdrowia Ryn Bankomat Ryn Basen Ryn

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 30 złPRZED I PO SEZONIEdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 6 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 6 złPRZED I PO SEZONIEdoba 6 zł
ReklamaC1 - baner
Reklama
ReklamaB1 - PTTK Wilkasy
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo