Stanica Żeglarska Stock

Stanica Żeglarska Stock

Rynjez. Ryńskie
3 0
Zaloguj się
5249
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,40 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cena cena
30 zł

Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu

Stanica Żeglarska Stock

Ryn, ul. Portowa 1

profil facebookwiadomośćMapa google

Jeśli szukacie spokojnej przystani w Rynie, idealnym miejscem wydaje się stanica Stock z jednym pomostem. Port znajduje się w północnej części jeziora Ryńskiego właśnie w tym mieście. To dobry port na zacumowanie jachtu i zwiedzanie miasta.

Stanica wodna znajduje się w samym centrum Rynu. Od strony wody widać żółty baner z napisem: Stanica Żeglarska "Stock". Cumowanie do drewnianego pomostu w kształcie rozwartej litery "L". Cumowanie za pomocą kotwicy lub y-bomu. Głębokość od 2,5 m przy początku pomostu do 6 m na szczycie. W tym miejscu można odpocząć, zjeść dobry posiłek w pobliskiej tawernie, zacumować jacht i udać się na zwiedzanie Rynu. Przystań jachtowa Stanica Żeglarska Stock położona jest bezpośrednio przy promenadzie w centrum miejscowości Ryn. Przy pomoście pływającym, oświetlonym również w nocy, może cumować 30 jachtów.

Co wyróżnia to miejsce? Przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, muzyka kojąca stargane zmaganiami z wiatrem nerwy, warunki sanitarne jak na mazurskie sanitariaty - bardzo dobre. Usługi portowe: postoje jachtów przy kei, slipowanie jachtów, ładowanie akumulatorów, możliwość uzupełnienia zapasów wody, wymiana butli z gazem, sanitariaty i prysznice. Możliwe są również naprawy bieżące jachtów.

W sezonie często odbywają się tutaj koncerty, nie tylko szantowe.

Bar Ryn Sklep Ryn Paliwo Ryn Apteka Ryn Ośrodek zdrowia Ryn Bankomat Ryn Basen Ryn

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Rumszewicz
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz