Port Zofiówka

Port Zofiówka

Rynjez. Ryńskie
2 0
Zaloguj się
5356
głębokośćgłębokość
1,50 - 5,00 m
cumowanie cumowanie
boja, muring
cena cena
60 zł

Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Zimowanie Zimowanie Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 200 m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Port Zofiówka

Ryn, ul. Mazurska 19

tel. 661 151 032
tel. 87 421 86 26

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plac zabaw, miejsce do kąpieli, wypożyczalnia sprzętu, dużo zielonego terenu

Port Zofiówka położony na zachodnim brzegu jeziora Ryńskie. Do pomostu w zależności od miejsca cumujemy do bojki lub do muringów. Dużo zieleni, spory teren, zaplecze portowe umiejscowione na lekkim wzniesieniu (piękne widoki na panoramę jezioro Ryńskie). Na miejscu wypożyczalnia sprzętu wodnego, stołówka, miejsce na ognisko.

Port położony jest nad jeziorem Ryńskim, to pierwsza przystań od strony zachodniej przed Rynem. Znajduje się przy ośrodku wczasowym. Z wody widać maszt sygnalizacyjny o zagrożeniach, maszt sygnałowy (flagowy), tablicę pogodową i dach ośrodka na wzniesieniu. Głębokość od 0,5 m przy brzegu do 1,5 m w wewnętrznej części pomostu, do 5-6 m po zewnętrznej stronie pomostu. Cumowanie odbywa się na bojkach lub kotwicach.

Można tu znaleźć miejsca cumownicze dla 40 jachtów. W przystani znajdują się także jachty o charakterze szkoleniowym korzystające z wewnętrznej części pomostu. Port wyposażony jest w sanitariaty z prysznicami i WC. Funkcjonuje tu także wypożyczalnia sprzętu turystycznego. Miłośnicy kąpieli znajdą tu ładną, piaszczystą plażę i łagodne zejście do wody.

Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi w hotelu, domkach campingowych oraz na polu namiotowym. Żeglarze mogą skorzystać z miejsca na grill i ognisko, parkingu, wypożyczani rowerów.

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Mikołajki Apteka Ryn Ośrodek zdrowia Ryn Bankomat Ryn Basen Ryn

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 60 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 15 złdzień 70 zł rower wodny godzina 15 złdzień
Port Zofiówka - zdjęcie
+ 28 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts