Port Netta

Port Netta

Piękna Górajez. Kisajno
4
15 1
Zaloguj się
6624
głębokośćgłębokość
1,20 - 2,50 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
90  zł - 120 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC 2 złPralka / suszarka Pralka / suszarka 30 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń 2 złZrzut chemiczny Zrzut chemiczny 2 złParking Parking 25 złOgnisko Ognisko 90 złŁadowanie akuml. Ładowanie akuml. 20 złSlip Slip 50 złKemping Kemping Plaża Plaża 100 mPlac zabaw Plac zabaw 50 mPsy i koty Psy i koty Czartery Czartery Sklep Sklep na miejscuPaliwo Paliwo 150 m
Aktualizacja danych, cen - ponad miesiąc temu

Port Netta

Giżycko, Piękna Góra

tel. 605 346 764
tel. 12 658 76 35

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
mały plac zabaw, tereny zielone, blisko plaża z pomostem

Położony jest blisko kanału Piękna Góra, na jeziorze Kisajno w miejscowości Piękna Góra. Teren portu jest niezwykle urokliwy. Z jednej strony mamy jezioro, z drugiej kanał Piękna Góra. Jest też trochę zieleni i 150 metrów do małej plaży z pomostem.

W porcie nie ma mariny. Wpłynięcie bywa trudne, zwłaszcza, że wpływamy z postawionym masztem - trzeba uważać na drzewa i szybko wykonywać skręt w lewo jeszcze płynąc w przesmyku między jeziorem a portem. Głębokość w porcie od 1.2 m do 2.5 metra. Uwaga przy wejściu do portu płytko ok. 50-60 cm, wchodzimy na podciągniętym mieczu. Cumujemy rufą lub dziobem prostopadle do kei.

Port zapewnia 35-40 miejsc postojowych. Przy kei dostępny jest prąd i woda oraz wiaty ze stołami i ławkami, miejsce na ognisko. W ogródku przy barze organizowane są okazjonalnie kameralne koncerty szantowe. W porcie znajdziemy także mały placyk zabaw dla dzieci, są także małe wiaty. Żeglarze znajdą tu również sanitariaty, WC, prysznice, ogrodzony parking, małe kąpielisko. Miejsce jest bezpieczne – osłonięte od wiatrów i fal, z bezpośrednim wyjściem na jezioro Kisajno.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się baza rybacka, sprzedaż ryb wędzonych, świeżych, zezwolenia wędkarskie, WOPR, lekarz, apteka, Policja, PKS, PKP w Giżycku odległym ok. 5 km.

Bardzo blisko stąd do Giżycka i Twierdzy Boyen. Twierdza otoczona jest kamienno-ceglanym murem o długości 2303 metrów. Doskonale zachowane są wszystkie formy ziemne - wały, skarpy, pochylnie i place ćwiczeń. Twierdza Boyen należy do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych obiektów obronnych znajdujących się na terenie Polski. Obiekt można zwiedzać. Warto również odwiedzić pobliski park wodny w Wilkasach. Obiekt składa się z zaplecza i hali basenowej. Funkcjonują tu również dwie siłownie – jedna dla mężczyzn, druga – centrum fitness dla kobiet.

Bar Piękna Góra Sklep na miejscu Paliwo 150 m Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 90 - 120 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Port Netta - zdjęcie
+ 16 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X
ReklamaB0 - Amax
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew