Port Sailor

Port Sailor

Port partnerski
Piekna Górajez. Kisajno
16 0
Zaloguj się
4203
głębokośćgłębokość
1,00 - 1,50 m
cumowanie cumowanie
boja, muring, long side
cena cena
50 zł

Kamera live Kamera live Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 5 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 15 złOgnisko Ognisko 60 złSlip Slip 30 złDźwig Dźwig 50 złPlaża Plaża 100 mPlac zabaw Plac zabaw 100 mInternet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Sklep Sklep 100 mPaliwo Paliwo

Posmak luksusu nad mazurskimi jeziorami. Jeśli poszukujecie portu z wszelkimi udogodnieniami to jest to świetne miejsce dla Was.Port położony na południowym brzegu jeziora Kisajno w Pięknej Górze. Przy wpłynięciu do portu, po lewej stronie znajduje się nawodna stacja paliw Orlen. Dostępna jest tu mała plaża z pomostem, teren wokół portu zadbany, trawa, wiaty. Miejsce to zapewnia wszelkie media dla żeglarzy.

Port jest miejscem spokojnym i bezpiecznym - dozorowany przez 24 godziny i zamykany na noc. Posiada własny slip oraz dźwig. Na terenie Portu Sailor znajdziemy: zaplecze sanitarne (WC, prysznice, umywalki), postoje sezonowe, zimowanie, slip, dźwig, paliwo, gaz do butli, wodę, prąd na kei, serwis techniczny, całodobowo strzeżony parking pojazdów, kąpielisko, miejsce na grill, miejsca dla jachtów i łodzi motorowych dla klientów indywidualnych, stacjonarny alkomat, bezpłatne WIFI, kamera internetowa z widokiem na Port i jezioro Kisajno.

W niedalekim sąsiedztwie znajdują się: mała gastronomia z cateringiem, sklepik, ośrodek noclegowy, kilka barów oferujących dania z grilla i ryb. Jest też miejsce postojowe dla kamperów oraz punkt mycia jachtów. Można tu również naładować butle gazowe. Jest miejsce na zorganizowanie ogniska i grilla.

Oprócz ośrodka nocować można również w domkach letniskowych.

Niedaleko znajduje się Giżycko, ze swoimi urokliwymi zabytkami i portowym, turystycznym charakterem. Warto również zwiedzić Twierdzę Boyen. Twierdza otoczona jest kamienno-ceglanym murem o długości 2303 metrów. Doskonale zachowane są wszystkie formy ziemne - wały, skarpy, pochylnie i place ćwiczeń. Twierdza Boyen należy do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych obiektów obronnych znajdujących się na terenie Polski. Będąc w Giżycku koniecznie trzeba również zobaczyć unikatowy w skali Europy most obrotowy. Niezwykły zabytek techniki powstał w XIX wieku i do dnia dzisiejszego funkcjonuje.

Warto również odwiedzić pobliski park wodny w Wilkasach. Obiekt składa się z zaplecza i hali basenowej. Funkcjonują tu również dwie siłownie – jedna dla mężczyzn, druga – centrum fitness dla kobiet.

Bar Piękna Góra Sklep 100 m Paliwo na miejscu Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY25 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKA25 złPRZED I PO SEZONIE25 zł cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 50 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 50 złPRZED I PO SEZONIEdoba 50 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 100 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 100 złPRZED I PO SEZONIEdoba 100 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU
opłata za sezon ŁODZIE < 241400 złŁODZIE 24 - 331500 złŁODZIE > 331600 złBEZ PODZIAŁU- zimowanie ŁODZIE < 24900 złŁODZIE 24 - 33900 złŁODZIE > 331000 złBEZ PODZIAŁU-
Port Sailor - zdjęcie
+ 28 zdjęć
ReklamaA1 - Wesoła Wiśnia

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz