Port Sailor

Port Sailor

Port partnerski
Piekna Górajez. Kisajno
17 0
Zaloguj się
5585
głębokośćgłębokość
1,00 - 1,50 m
cumowanie cumowanie
boja, muring, long side
cena cena
80 zł

Kamera live Kamera live Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 5 złWC WC 2 złPralka / suszarka Pralka / suszarka Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 20 złOgnisko Ognisko 100 złSlip Slip 40 złDźwig Dźwig 50 złPlaża Plaża 100 mPlac zabaw Plac zabaw 100 mInternet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Sklep Sklep 100 mPaliwo Paliwo

Posmak luksusu nad mazurskimi jeziorami. Jeśli poszukujecie portu z wszelkimi udogodnieniami to jest to świetne miejsce dla Was.Port położony na południowym brzegu jeziora Kisajno w Pięknej Górze. Przy wpłynięciu do portu, po lewej stronie znajduje się nawodna stacja paliw Orlen. Dostępna jest tu mała plaża z pomostem, teren wokół portu zadbany, trawa, wiaty. Miejsce to zapewnia wszelkie media dla żeglarzy.

Port jest miejscem spokojnym i bezpiecznym - dozorowany przez 24 godziny i zamykany na noc. Posiada własny slip oraz dźwig. Na terenie Portu Sailor znajdziemy: zaplecze sanitarne (WC, prysznice, umywalki), postoje sezonowe, zimowanie, slip, dźwig, paliwo, gaz do butli, wodę, prąd na kei, serwis techniczny, całodobowo strzeżony parking pojazdów, kąpielisko, miejsce na grill, miejsca dla jachtów i łodzi motorowych dla klientów indywidualnych, stacjonarny alkomat, bezpłatne WIFI, kamera internetowa z widokiem na Port i jezioro Kisajno.

W niedalekim sąsiedztwie znajdują się: mała gastronomia z cateringiem, sklepik, ośrodek noclegowy, kilka barów oferujących dania z grilla i ryb. Jest też miejsce postojowe dla kamperów oraz punkt mycia jachtów. Można tu również naładować butle gazowe. Jest miejsce na zorganizowanie ogniska i grilla.

Oprócz ośrodka nocować można również w domkach letniskowych.

Niedaleko znajduje się Giżycko, ze swoimi urokliwymi zabytkami i portowym, turystycznym charakterem. Warto również zwiedzić Twierdzę Boyen. Twierdza otoczona jest kamienno-ceglanym murem o długości 2303 metrów. Doskonale zachowane są wszystkie formy ziemne - wały, skarpy, pochylnie i place ćwiczeń. Twierdza Boyen należy do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych obiektów obronnych znajdujących się na terenie Polski. Będąc w Giżycku koniecznie trzeba również zobaczyć unikatowy w skali Europy most obrotowy. Niezwykły zabytek techniki powstał w XIX wieku i do dnia dzisiejszego funkcjonuje.

Warto również odwiedzić pobliski park wodny w Wilkasach. Obiekt składa się z zaplecza i hali basenowej. Funkcjonują tu również dwie siłownie – jedna dla mężczyzn, druga – centrum fitness dla kobiet.

Bar Piękna Góra Sklep 100 m Paliwo na miejscu Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
przycumowanie SEZON GŁÓWNYdo 16:00 40 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdo 16:00 40 złPRZED I PO SEZONIEdo 16:00 40 zł cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY40 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKA40 złPRZED I PO SEZONIE40 zł cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 80 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 80 złPRZED I PO SEZONIEdoba 80 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 100 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 100 złPRZED I PO SEZONIEdoba 100 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU2000 zł zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU1000 zł
Port Sailor - zdjęcie
+ 28 zdjęć
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew