Przystań Bełbot Yacht

Przystań Bełbot Yacht

Wilkasyjez. Tajty
10
1 0
Zaloguj się
5465
głębokośćgłębokość
1,50 - 4,50 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cena cena
50 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 15 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 15 złOgnisko Ognisko Plaża Plaża 150 mPlac zabaw Plac zabaw Czartery Czartery Bar Bar 150 mSklep Sklep 200 mPaliwo Paliwo Wilkasy
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Bełbot Yacht

Wilkasy, ul. Przemysłowa 17

tel. 87 428 03 85

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google

Mały port stanowi miejsce cumowania głównie flocie firmy czarterowej. Jednak kilka miejsc dla żeglarzy turystów zawsze się znajdzie. Port zlokalizowany jest przy jeziorze Tajty na jego południowym brzegu, prawie na wprost kanału Piękna Góra (860m do kanału) i obok kanału Niegocińskiego (400m). Cumowanie na muringach oraz long side przy brzegu.

Port znajduje się w południowo - wschodniej części jeziora Tajty. Płynąc kanałem niegocińskim na północ po wyjściu z kanału, przystań znajduje się w zatoce po lewej stronie, za hotelem Tajty. Port przeznaczona jest dla łodzi czarterowych. Cumowanie gości tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z bosmanem. Cumowanie przy drewnianym pomoście za pomocą bojek lub long side przy zachodniej stronie pomostu. Głębokość od zewnętrznej strony pomostu od 2,1m do 4,5m na końcu. Głębokość od wewnętrznej strony pomostu 1,5m.

Port, położony w miejscowości Wilkasy nad jeziorem Tajty, dysponuje miejscem dla 60 jachtów. Przy kei istnieje możliwość podłączenia się do prądu w celu naładowania akumulatorów oraz uzupełnienia wody. Klienci przyjeżdżający do portu samochodami mają do dyspozycji niestrzeżony parking.

W odległości około 200 m od portu znajduje się dobrze zaopatrzony sklep osiedlowy, a około 2 km – duży sklep wielobranżowy, w którym można uzupełnić zapasy przed dalszym etapem rejsu. Na terenie portu znajduje się miejsce na ognisko, grilla oraz zadaszone stoły, altany przeznaczone dla gości, którzy szukają schronienia przed upałem lub deszczem. Marina dysponuje także placem zabaw z piaskownicą, huśtawkami dla dzieci, które coraz częściej pływają z rodzicami.

Port oddalony jest zaledwie 5 kilometrów od Giżycka, co oznacza iż można właśnie stąd ruszyć na zwiedzanie tego historycznego i portowego miasteczka. Warto również obejrzeć XIX wieczną Twierdzę Boyen.

Bar 150 m Sklep 200 m Paliwo Wilkasy Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 50 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sailing Machine