Port Pensjonat Janus

Port Pensjonat Janus

jez. Bełdany
4 0
Zaloguj się
7654
głębokośćgłębokość
1,40 - 1,60 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cenabezpłatny

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Zimowanie Zimowanie Nocleg Nocleg Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 200 m
Aktualizacja danych, cen - dwa tygodnie temu

Port Pensjonat Janus

Ruciane Nida, Ul.Guzianka 1

tel. 87 423 64 50

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google

Cumowanie dostępne przed wcześniejszą rezerwacją. Aby zarezerwować miejsce w porcie należy wcześniej skontaktować się z właścicielem. 

Port ulokowany przy pensjonacie w miejscowości Ruciane Nida, przy jeziorze Bełdany (południowy brzeg). Jest to jeden z trzech portów z którego można zaplanować przeprawę przez Guziankę lub zacumować po przeprawie na noc. Miejsce bardzo zadbane, piękna zieleń, wiata, miejsce na ognisko, wszelkie media przy kejach. Z wody widać dach pensjonatu z napisem "restauracja". Cumowanie odbywa się za pomocą poprzecznych pomostów.

W porcie znajduje się 35 stanowisk postojowych dla łodzi motorowych i żaglowych przy podestach cumowniczych. Port głównie dla rezydentów, keja gościnna pomieści w zależności od wielkości od 5 do 7 jednostek. Dla gości jest więc niewiele miejsca jednak warto tu przybić, bo to naprawdę piękne miejsce. Przystań posiada własne zaplecze sanitarne z umywalkami, ubikacjami oraz prysznicami. Na kei żeglarze mają dostęp do prądu. Port jest oświetlony i dozorowany, posiada parking dla samochodów.

Posiłki można spożywać w miejscowej restauracji, z jej tarasu rozciąga się piękny widok na jezioro. Teren wokół pensjonatu jest rozległy, tonie w zieleni, pięknych kwiatach, spacerować można pomiędzy alejkami. Jest tu wiele ciekawych miejsc do wypoczynku na świeżym powietrzu. Podświetlana fontanna natomiast zaprasza do romantycznych spotkań w ciepłe, letnie wieczory. W porcie znajdziemy również niewielką (wręcz małą), piaszczystą plażę nad jeziorem Bełdany. Jest tu także miejsce na ognisko, przy którym znajduje się wiata grillowa.

Noclegi możliwe są w pobliskim pensjonacie. Niedaleko obiektu znajduje się śluza łącząca jeziora Guzianka Wielka oraz Bełdany. Niedaleko jest także mała stadnina koni do której można wybrać się aby pojeździć konno.

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Port Pensjonat Janus - zdjęcie
+ 24 zdjęć
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Rumszewicz
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sailing Machine