Binduga Młyńska

Karwicajez. Seksty
6.3
15 2
Zaloguj się
1336
głębokość
0,50 - 1,00 m
cumowanie
kotwica, brzeg
cena
10 zł

WC Ognisko Kemping Plaża Psy i koty

Nie jest to port ani przystań – to miejsce, gdzie można zawinąć i odpocząć na łonie przyrody w czasie rejsu. Miejscówka znajduje się na zachodnim brzegu jeziora Seksty, całkowicie w szczerym lesie. Nie ma tu żadnych udogodnień. Jedyne co możemy tu zrobić to pozostać na jachcie lub rozbić namiot (jak mamy) i przenocować. Jesteśmy tu zdani na siebie – namiot, ognisko ale jest kontener na śmieci. Czyli jeśli lubimy kontakt z dziką przyrodą i nie przeszkadza nam, że nie znajdziemy tu żadnych typowych dla portu czy przystani mediów i udogodnień, to miejsce jest jak najbardziej polecane. Cisza, spokój, czysta mazurska natura – nieoswojona, pokazująca swój dziki pazur.

Miejscówka praktycznie całkowicie odcięta od świata, droga dojazdowa raczej dla samochodów terenowych – osobówkami raczej nie dojedziemy tu bez uszkodzenia zawieszenia. Do cumowania przy brzegu jest sporo miejsca. Jednak trzeba uważać – jest dość płytko. Możemy tu rozstawić namiot, rozpalić ognisko i przygotować posiłek, odpocząć od zgiełku i tłoku turystycznych Mazur.

Jest też jedna przenośna toaleta i kontener na śmieci – i to w sumie wszystko, reszta zależy od nas, jak skorzystamy z tego miejsca.

Bar Pisz Sklep Pisz Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu doba 10 złdoba 10 złdoba 10 zł
1°
Niebo zachmurzone Opady: 0mm, Wiatr: 2.2 m/s
Kierunek: Pd Pd Zach
Ciśnienie atmosferyczne: 1012.3 hPa

Binduga Młyńska

Pisz, Karwik

tel. 661 439 784

przejdź do wwwMapa google
ReklamaA1 - MAMRY MIX

Inne porty w okolicy