Euforia Port

Euforia Port

Piszjez. Roś
9 1
Zaloguj się
7922
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,50 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side
cena cena
100 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Euforia Port

Pisz, Aleja Turystów 9

tel. 508 085 551

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plac zabaw, plaża, wypożyczalnia sprzętu, zadbany zielony teren

Port Euforia w Piszu położony jest nad południowym brzegiem jeziora Roś. Na każdym kroku widać niezwykłą dbałość właścicieli o port. Dużo zieleni, place zabaw dla dzieci, boisko do siatki, keja z pełnymi mediami (y-boom'y), teren oświetlony, plaża, ławeczki, wiaty. To niemal zielona oaza na „morzu” mazurskich jezior. Sycąc zmysły wspaniałą zielenią i porządkiem zachęca do dłuższego pobytu. Ciężko się od tego miejsca po prostu oderwać.

Ten port to spokojne, kameralne miejsce do cumowania. Przystań znajduje się na południu Mazur w miejscowości Pisz nad jeziorem Roś. Położenie tego miejsca stanowi idealną bazę wypadową po najbliższej okolicy. Port oferuje nowoczesne zaplecze portowe – przestronne i wygodne podejście, przy każdym punkcie cumowania jest prąd i woda. W budynku, obok kapitanatu znajdują się komfortowe sanitariaty oraz punkt mycia naczyń. Praktycznie wszystko czego tylko potrzebujemy.

Port jest również miejscem bezpiecznym – cały plac jest ogrodzony a przystań strzeżona. To miejsce godne polecenia dla żeglarzy z dziećmi. Mamy tu świetnie wyposażony plac zabaw oraz bezpieczne kąpielisko.

To co zwraca uwagę w tym miejscu to całe otoczenie. Pełne jest pięknej zieleni i równo przystrzyżonych trawników. Idąc od budynku Eufora Port do jeziora przechodzimy przez uroczą alejkę klonów. Zieleń, czysto, porządek, spokój to prawdziwe ukojenie dla naszych zmysłów. Otoczenie powoduje, że nie tylko tu psychicznie odpoczywamy ale po prostu chce się tu być. W porcie wypożyczymy również rekreacyjny sprzęt wodny - kajaki (w tym jednoosobowe kanadyjki), łodzie wędkarskie z silnikiem, rowery wodne i klasyczne.

Dzieci w Porcie Euforia mają ogromne pole do popisu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jest gdzie się wybiegać i wyszaleć. Na terenie znajduje się ładny plac zabaw. Tuż obok natomiast znajdziemy strzeżoną plażę miejską.

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Rowery można wypożyczyć na miejscu. Noclegi możliwe są w pobliskim ośrodku turystycznym.

Bar Pisz Sklep Pisz Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 100 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 15 złdzień 60 zł rower wodny godzina 45 złdzień 200 zł
Euforia Port - zdjęcie
+ 11 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - system czarterów