Przystań PMOS Pisz

Przystań PMOS Pisz

Piszjez. Roś
14 0
Zaloguj się
5933
głębokośćgłębokość
0,90 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side, dalba
cena cena
80 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Parking Parking 20 złOgnisko Ognisko Slip Slip 50 złDźwig Dźwig 70 złZimowanie Zimowanie Nocleg Nocleg Plaża Plaża 800 mInternet Internet Czartery Czartery
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Jedno z niewielu miejsc, gdzie port leży na rzece. Cumujemy do betonowego brzegu rzeki i do specjalnych żerdzi lub w innych miejscach do y-boom'ów. Media dostępnie w niektórych miejscach. Można w ograniczony sposób korzystać z zasobów samego ośrodka. Na miejscu jest serwis jachtów i łodzi. Do plaży miejskiej 800m (aleją „Turystów”) - tam, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi jest już wszystko.

W 2012 roku został oddany do użytku nowo wybudowany Ośrodek, który posiada dobrze wyposażoną bazę hotelową. Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu zlokalizowany jest w regionie turystycznym w obszarze Wielkich Jezior Mazurskich nad rzeką Pisą w odległości 300 m. od jeziora Roś. Ośrodek istnieje już od 60 lat. Na terenie przystani znajdziemy również wydzielone miejsce na grill i ognisko a także wypożyczalnię sprzętu wodnego i sportowego. Skorzystamy tu również z sanitariatów, wc oraz prysznica.

To doskonałe miejscem do weekendowych wypadów dla turystów odwiedzających pobliski Pisz. Także idealna lokalizacja na kilkudniowe pobyty dla wędkarzy, miłośników sportów wodnych, wycieczek pieszych i rowerowych oraz organizacji obozów sportowych. Ośrodek organizuje także rejsy szlakami wodnymi - łodzie żaglowe, wiosłowo-żaglowe, wiosłowe, spływy kajakowe - rzeką Pisą.

Można również ruszyć trasą pieszo-rowerową piesza, rowerowa - ścieżkami edukacyjno - szlakiem K. Gałczyńskiego.

Bar 200 m Sklep Pisz Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 25 złdzień 60 zł rower wodny godzina 30 złdzień 70 zł łódź wiosłowa godzina 20 złdzień 60 zł
Przystań PMOS Pisz - zdjęcie
+ 8 zdjęć
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - Amax
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts