JMP Tajty Bar Zalesie

JMP Tajty Bar Zalesie

Wilkasyjez. Tajty
6 0
Zaloguj się
4574
głębokośćgłębokość
1,20 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
20 zł

Prysznic Prysznic 10 złWC WC Parking Parking 15 zł / dobaKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty Bar Bar
Aktualizacja danych, cen - 6 dni temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piaszczysta plaża, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu

Plaża oraz niewielki port w miejscowości Wilkasy Zalesie, na południowym brzegu jeziora Tajty. Spokojne i malowniczo położone miejsce z przepięknym widokiem na akwen wodny. Jeden z niewielu portów nad tym jeziorem. Dostępny plac zabaw, gastronomia, kajaki, rowery wodne, pomosty i keje. Zielono i czysto. Można się kąpać w jeziorze – jest plaża.

Port może przyjąć 20 jednostek pływających. Cumujemy do pomostów. Na miejscu można również wynająć rekreacyjny sprzęt wodny. Mamy tu również dostęp do plaży, jest bar, sanitariaty, wc, prysznice, parking, boiska do gry, plac zabaw oraz pole namiotowe. Przede wszystkim zaś cisza i spokój. Port nie jest zbyt oblężony w sezonie turystycznym.

Wilkasy-Zalesie leżą w pobliżu letniskowej wsi Wilkasy, gdzie istnieje możliwość m.in. odpłatnego korzystania z jazdy konnej, z kortów tenisowych, krytej pływalni oraz licznych wypożyczalni profesjonalnego sprzętu wodnego. Dla osób lubiących ciszę pozostaje opalanie się, kąpiele i pływanie po jeziorze Tajty. Wędkarze również mogą tu znaleźć coś dla siebie. Można tu złowić leszcze, okonie, a nawet szczupaki i węgorze.

Niedaleko znajduje się park wodny w miejscowości Wilkasy. Obiekt składa się z zaplecza i hali basenowej. Funkcjonują tu również dwie siłownie – jedna dla mężczyzn, druga – centrum fitness dla kobiet.

Bar na miejscu Sklep Wilkasy Paliwo Wilkasy Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy
JMP Tajty Bar Zalesie - zdjęcie
+ 12 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Tło Dla Mew - domki
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Inwestycja Nove Rydzewo

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Stranda Wiosna Lato