Keja u Ireny

Keja u Ireny

Ogonkijez. Stręgiel
14 0
Zaloguj się
5774
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cenabezpłatny

Ognisko Ognisko 40mPlaża Plaża 80 mPlac zabaw Plac zabaw 80 m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Keja u Ireny

Letniskowa, Ogonki

Mapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
80 metrów od kei, znajduję się plaża gminna i mały plac zabaw

Niewielka przystań zlokalizowana w zatoce na wschodnim brzegu jeziora Stręgiel. Na wiele liczyć tu nie można – jest pomost do cumowania niewielkich jachtów. Wejście porośnięte roślinnością wodną. Przystań znajduje się w miejscowości Ogonki. Niedaleko zlokalizowane jest gospodarstwo agroturystyczne, gdzie można wynająć pokój i zjeść posiłki.

40 metrów w kierunku wschodnim znajduje się dodatkowy pomost (inna miejscówka) z miejscem do grillowania, ogniska, miejscem do zrzutów śmieci. Samo jezioro Stręgiel to oaza ciszy i spokoju, nie da się na nie wpłynąć typowymi jachtami, dostępnymi aktualnie w czarterach (duże jednostki). Wysokość mostu pomiędzy jeziorem Święcajty oraz Stręgiel utrudnia przepłynięcie normalnym jednostkom, które kiedyś były uważane za duże. Przy przejściu (niedaleko mostu) na wysokości drogi stary poniemiecki bunkier.

Niedaleko od przystani znajdują się pozostałości polowej kwatery Heinricha Himmlera – Hochwald (Czarny Szaniec). W samych Ogonkach (od jez. Święcajty) wiele lokali gastronomicznych. 

Bar Ogonki Sklep Ogonki Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo Basen Ogonki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Sailing Machine

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew