Port Piękny Brzeg

Port Piękny Brzeg - Ośrodek Wypoczynkowy

Węgorzewojez. Święcajty
9.6
40 1
Zaloguj się
7746
głębokośćgłębokość
1,20 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
30 zł + 20 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip 30 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piękny plac zabaw, boisko do gier, wieża widokowa z długą tyrolką, piaszczysta plaża, wypożyczalnia sprzętu

Port, który w ostatnim czasie przeszedł prawdziwą metamorfozę. Jest czysto, schludnie, posiada ruchome pomosty. Po prostu chce się tu przybijać. Do tego na żeglarzy czeka wiele ciekawych atrakcji. Piękna okolica zaprasza zaś do aktywnego zwiedzania. Port Piękny Brzeg znajduje się nad jeziorem Święcajty, w pobliżu Węgorzewa. W tym miejscu po prostu nie będzie się nikt nudził.

Na żeglarzy czeka tawerna, z szantowymi koncertami i, co potwierdzają żeglarze, bardzo smacznym jedzeniem. Sanitariaty zostały odnowione i jest w nich utrzymywana czystość. Miłośnicy aktywnej turystyki nie będą zawiedzeni. W porcie można bowiem skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, wypożyczalni rowerów turystycznych i wodnych, kajaków. Można tu uprawiać różne sporty wodne, wypożyczyć skutery (waveboard, skutery, motorówki, parasailing), wypoczynek i relaks (wycieczki kajakowe i rowerowe, kąpiele, spacery). Funkcjonuje szkoła windsurfingu.

Na miłośników pływania i kąpieli w wodzie czeka ładna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do jeziora. Dzieci mogą szaleć na placu zabaw. Są tu również boiska do gry w kosza i siatkówki. W porcie jest także miejsce na zorganizowanie ogniska. Przy kei znajduje się punkt poboru prądu. Na terenie ośrodka jest wi-fi. Jest także parking samochodowy.

Kto chce tu spędzić kilka dni, może wynająć domki letniskowe oraz przyczepy campingowe. Jeśli pragniecie odpocząć od pokładu jachtu i pospacerować po pięknej okolicy, można ruszyć szlakami nordic walking lub wypożyczyć rower i pojeździć mazurskimi trasami.

Niedaleko znajduje się Węgorzewo, które również warto odwiedzić przybijając do Pięknego Brzegu. Największym atutem portu i ośrodka jest jednak jego położenie na wyniesionym brzegu jeziora Święcajty. To zapewnia niepowtarzalny widok na jezioro, który można podziwiać wprost z tarasów domków letniskowych. Ośrodek posiada ponad 400 metrów własnej linii brzegowej.

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – I klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.

Bar na miejscu Sklep Węgorzewo Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 30 złPRZED I PO SEZONIEdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 złdzień 40 zł rower wodny godzina 15 złdzień 100 zł łódź wiosłowa godzina 12 złdzień 60 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU1500 zł zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU500 zł
Port Piękny Brzeg - zdjęcie
+ 16 zdjęć
ReklamaC1 - PGE
ReklamaB0 - Ruda
ReklamaB1 - HeydayBoats
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew