Przystań Nautica

Przystań Nautica

Port partnerski
Kolonia Rybackajez. Święcajty
0 0
Zaloguj się
1166
głębokośćgłębokość
1,40 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
muring, y-bom, long side
cena cena
50  zł - 70 zł + 30 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 25 złOgnisko Ognisko 130 złPlaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar Ład. sam. elektrycznych Ład. sam. elektrycznych 30 zł /1hOdbiór ścieków Odbiór ścieków 70 zł
Aktualizacja danych, cen - dwa tygodnie temu
Przystań Nautica

Przystań Nautica

ul. Węgorzewska 12A, Kolonia Rybacka

tel. 783 616 716

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża z pufami, nowy i klimatyczny plac zabaw, duży teren sprzyjający aktywności

Przystań Nautica to nowoczesny port zlokalizowany nad jeziorem Święcajty, będący częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Oferuje bezpieczne cumowanie dla szerokiej gamy jednostek pływających, od łodzi po jachty, wraz z rozbudowaną infrastrukturą i licznymi atrakcjami. Port został otwarty w maju 2024 roku i szybko zyskał uznanie dzięki swoim wygodnym odnogom cumowniczym, dostępowi do prądu i wody na każdej kei, a także nowoczesnym sanitariatom.

Przystań Nautica wyróżnia się również przestrzenią rekreacyjną, w tym sauną, strefą gastronomiczną oraz wypożyczalnią rowerów, co czyni ją atrakcyjnym miejscem nie tylko dla żeglarzy, ale i turystów szukających relaksu. Dodatkowo, port jest integralną częścią Mazurskiej Pętli Rowerowej, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na lądzie.

Przystań Nautica może poszczycić się również nowoczesnym kapitanatem i przestrzenią szkoleniową, co sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację wydarzeń firmowych i regat. Dzięki profesjonalnemu serwisowi załogi i szerokiej gamie usług portowych, w tym zimowaniu jachtu czy, wynajmu miejsca na kontener magazynowy, Przystań Nautica stanowi wygodny port na cały sezon.

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 50-70 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 30 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU
zimowanie ŁODZIE < 241200 złŁODZIE 24 - 331400 złŁODZIE > 331600 złBEZ PODZIAŁU
Przystań Nautica - zdjęcie
+ 48 zdjęć
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka