Smażalnia Ryb Sambor

Smażalnia Ryb Sambor

Ogonkijez. Święcajty
14 0
Zaloguj się
9747
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,50 m
cumowanie cumowanie
kotwica, long side
cena cena
50 zł

WC WC Parking Parking Nocleg Nocleg Bar Bar na miejscuSklep Sklep 100 m
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu

Smażalnia Ryb Sambor

Ogonki, ul. Giżycka 18

tel. 511 812 384 , 517 351 361
tel. 87 427 17 21

Mapa google

Miejsce do cumowania przy znanej na Mazurach smażalni ryb Sambor. Znajduje się przy wschodnim brzegu jeziora Święcajty, nieopodal przesmyku Sapina na jezioro Stręgiel.

Natkniemy się tu na przyzwoity pomost do cumowania. Jest długi i w dobrym stanie. Głębokość jeziora pozwala na spokojne podejście do pomostu. Przy pomoście natrafimy na znaną na Mazurach smażalnię ryb. Żeglarze chwalą jakość podawanych tu dań. Warto więc podczas żeglugi zawinąć tu na dobry obiad i odpoczynek. Obok smażalni natkniemy się na pozostałość bunkra z czasów ostatniej wojny – to już ruina i raczej stanowi reklamę kompleksu tego typu obiektów w pobliskich Mamerkach.

Jeśli ten region bardzo nam się spodoba, możemy tu zostać na kilka dni i przenocować w licznych gospodarstwach agroturystycznych rozlokowanych w najbliższej okolicy.

Stąd niedaleko już do Mamerek, gdzie znajduje się zespół bunkrów z czasów II wojny światowej. Możemy również odwiedzić Sztynort - tam znajdziemy wioskę żeglarską oraz piękny zespół pałacowy. Tylko 6 kilometrów dzieli nad od Węgorzewa i Pozezdrza – gdzie znajdziemy stadninę koni oraz bunkry z czasów II wojny światowej.

Bar na miejscu Sklep 100 m Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo Basen Ogonki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 50 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaB0 - Boyen Water Park
ReklamaB1 - Amax
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka