Smażalnia Ryb Sambor

Smażalnia Ryb Sambor

Ogonkijez. Święcajty
11 0
Zaloguj się
4750
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,50 m
cumowanie cumowanie
kotwica, long side
cena cena
50 zł

WC WC Parking Parking Nocleg Nocleg Bar Bar Sklep Sklep 100 m

Miejsce do cumowania przy znanej na Mazurach smażalni ryb Sambor. Znajduje się przy wschodnim brzegu jeziora Święcajty, nieopodal przesmyku Sapina na jezioro Stręgiel.

Natkniemy się tu na przyzwoity pomost do cumowania. Jest długi i w dobrym stanie. Głębokość jeziora pozwala na spokojne podejście do pomostu. Przy pomoście natrafimy na znaną na Mazurach smażalnię ryb. Żeglarze chwalą jakość podawanych tu dań. Warto więc podczas żeglugi zawinąć tu na dobry obiad i odpoczynek. Obok smażalni natkniemy się na pozostałość bunkra z czasów ostatniej wojny – to już ruina i raczej stanowi reklamę kompleksu tego typu obiektów w pobliskich Mamerkach.

Jeśli ten region bardzo nam się spodoba, możemy tu zostać na kilka dni i przenocować w licznych gospodarstwach agroturystycznych rozlokowanych w najbliższej okolicy.

Stąd niedaleko już do Mamerek, gdzie znajduje się zespół bunkrów z czasów II wojny światowej. Możemy również odwiedzić Sztynort - tam znajdziemy wioskę żeglarską oraz piękny zespół pałacowy. Tylko 6 kilometrów dzieli nad od Węgorzewa i Pozezdrza – gdzie znajdziemy stadninę koni oraz bunkry z czasów II wojny światowej.

Bar na miejscu Sklep 100 m Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo Basen Ogonki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 50 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 50 złPRZED I PO SEZONIEdoba 50 zł
ReklamaC1 - PGE
ReklamaB0 - Ruda
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - system czarterów