A0 - AZS Wilkasy
Przystań Mazur

Przystań Mazur

Ogonkijez. Święcajty
10
10 0
Zaloguj się
6350
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cenabezpłatny

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Nocleg Nocleg Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Mazur

Giżycka 3, Węgorzewo

tel. 87 427 31 08 , 87 427 31 87

profil facebookwiadomośćMapa google

Przystań żeglarska ośrodka Mazur położona na północno-wschodnim brzegu jeziora Święcajty w miejscowości Ogonki. Ośrodek Mazury to bardzo dobrze wyposażona, nowoczesna baza turystyczna. Położenie wśród jezior i lasów sprawia, że wypoczynek właśnie tu spełni jego oczekiwania. Port jest schowany za półwyspem i osłonięty od wiatrów zachodnich i północnych, które przeważnie wieją w tym miejscu.

Cumowanie w tym porcie nie zawsze jest możliwie, sam ośrodek obsługuje grupy zorganizowane, prowadzi szkolenia, oraz pełni dużą rolę w krzewieniu żeglarstwa wśród młodzieży. Podczas pobytu w porcie, dowiedzieliśmy się, że przed cumowaniem wystarczy grzecznie zapytać, w przypadku braku dużych zorganizowanych grup cumowanie jest możliwe. Dla żeglarzy dostępne prysznice, toalety, zmywanie naczyń, itp.

Tutaj znajdą swoje miejsce wędkarze, żeglarze, kajakarze, grzybiarze, a czas tu spędzony pozwoli na pełne zrelaksowanie się. Będąc w Ogonkach warto odwiedzić kilka zabytkowych miejsc. Można się wybrać do: Pałacu w Sztynorcie, twierdzy Boyen, Wilczego Szańca w Gierłoży, kompleksu bunkrów z okresu II wojny światowej zachowanych w całości we wsi Mamerki czy też do zamku w Reszlu.

Bar Ogonki Sklep Ogonki Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo Basen Ogonki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Przystań Mazur - zdjęcie
+ 9 zdjęć
ReklamaB0 - Rumszewicz
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sailing Machine