Port 69

Port 69

Port partnerski
Ogonkijez. Święcajty
1 0
Zaloguj się
497
głębokośćgłębokość
0,5 - 2 m
cumowanie cumowanie
long side
cenabezpłatny

Prąd Prąd Woda Woda Parking Parking Slip Slip Bar Bar 80mSklep Sklep 250m
Aktualizacja danych, cen - trzy tygodnie temu

Port 69

Ogonki ul. Sztynorcka

tel. 690 010 369

przejdź do wwwwiadomośćMapa google

Port69 to nowa inwestycja (w trakcie budowy) w Ogonkach (niedaleko Węgorzewa) nad jeziorem Święcajty. Leży przy wschodnim brzegu jeziora bezpośrednio przy plaży wiejskiej. Port w sezonie 2024 został udostępniony żeglarzom bezpłatnie. Przy samym porcie trwa budowa apartamentów i w dzień może być ciut głośniej.

Gdy za plecami nie przeszkadza nam budowa (wieczorem jest spokój) możemy podziwiać piękne zachody słońca, korzystać z oferty okolicznych restauracji, przejść się około 100-250 metrów do sklepów. W porcie podłączone media prąd i woda (nie zawsze dostępne). Z racji trwania inwestycji nie są dostępne sanitariaty ani inne niezbędne udogodnienia.

Port 69 po skończeniu inwestycji, będzie dostępny tylko częściowo. Część kej będzie przeznaczona dla właścicieli apartamentów.

Dla osób szukających apartamentów położonych w atrakcyjnym miejscu polecamy zapoznanie się z ofertą inwestycyjną. Apartamenty Port 69 to wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury z pięknem otaczającej przyrody. Przestronne wnętrza, zaplanowano w taki sposób, aby wpuścić do środka jak najwięcej światła. Szerokie szklenia okienne oraz duże balkony lub ogródki, pozwolą mieszkańcom podziwiać przepiękny widok na Jezioro Święcajty. Na działce z bezpośrednim dostępem do wody i plaży, powstają dwa czterokondygnacyjne apartamentowce, które idealnie wpisują się w otaczający krajobraz. Główną koncepcją przyświecającą projektowaniu PORTU 69, było wyeksponowanie wszystkiego, co najlepsze w tym regionie.

więcej informacji na stronie port69.com.pl

Bar 80m Sklep 250m

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Port 69 - zdjęcie
+ 10 zdjęć
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Jeziorak Yacht Club