Kemping KamA

Kemping K-ama

Tałtyjez. Tałty
1 0
Zaloguj się
5527
głębokośćgłębokość
1,00 - 1,50 m
cumowanie cumowanie
boja, y-bom
cena cena
30  zł - 50 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 21 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Parking Parking 18 złOgnisko Ognisko Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty 6 złBar Bar Sklep Sklep 100 m
Aktualizacja danych, cen - ponad trzy miesiące temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, wypożyczalnia sprzętu, plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę / piłkę nożną

Klimatyczny kemping a przy nim na jeziorze Tałty (wschodni brzeg) w miejscowości Tałty spory pomost z możliwością cumowania. Po drugiej stronie ulicy dalsza część kompleksu z gastronomią. Przy samym kejach cumowanie klasyczne na bojki i mniej klasyczne na y-boom'y. Mała plaża dla dzieci. Teren zadrzewiony, zadbany. Warto tu przybić, nudzić się nie będziemy.

Camping KamA położony jest w sercu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Tałty, 4 km od Mikołajek – urokliwego miasteczka zwanego Polską Wenecją. Od strony jeziora przystań znajduje się na lewo od kaplicy - drugi pomost. Do dyspozycji żeglarzy jest drewniany pomost w kształcie litery "L". Cumowanie odbywa się za pomocą bojek lub kotwicy. Wewnętrzna część jest płytsza, należy wpływać na lekko podniesionym mieczu. Zewnętrzna -południowa jest głębsza.

Camping to nie tylko wspaniałe miejsce dla entuzjastów caravaningu. Stworzono również doskonałe warunki dla żeglarzy, wędkarzy oraz tych, którzy kochają rowerowe i piesze wycieczki. Ponieważ w okolicach portu jest co zwiedzać i gdzie ruszyć na piesze i rowerowe wędrówki. Teren podzielony jest na dwie części - jedna (mniejsza) leżąca bezpośrednio przy brzegu jeziora, druga nieco powyżej. Na campingu jest możliwość wynajęcia pokoi, domków holenderskich oraz przyczep. Posiłki można spożyć w miejscowym barze, i według opinii żeglarzy są one smaczne.

Czyste powietrze, obecność lasów i łąk sprawia, iż Camping KamA to doskonała baza wypadowa dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej, wodnej oraz idealne miejsce dla wędkarzy. Port oferuje: ogrodzone i strzeżone pole namiotowe, 60 miejsc na przyczepy lub samochody campingowe, bar gastronomiczny, przystań żeglarska, prysznice, WC, pralka automatyczna, czysta plaża, wynajem rowerów i sprzętu pływającego, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę, miejsce na ognisko, grill.

Bar na miejscu Sklep 100 m Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki
Kemping KamA - zdjęcie
+ 4 zdjęć
ReklamaC1 - PGE
ReklamaB0 - Chłop z Mazur
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Ruciane Park