Port Sunport

Port Sunport

Port partnerski
Stare Sadyjez. Tałty
9
32 0
Zaloguj się
15102
głębokośćgłębokość
0,50 - 12,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
30 zł + 25 zł / osoba

Kamera live Kamera live Prąd Prąd 30 złWoda Woda Prysznic Prysznic 2 zł / 1 minWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 60 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 30 złOgnisko Ognisko 250 złŁadowanie akuml. Ładowanie akuml. 100 złSlip Slip 250 złNocleg Nocleg Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar na miejscuOdbiór ścieków Odbiór ścieków 60 zł
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
wypożyczalnia sprzętu, boisko do siatkówki plażowej

Port położony na zachodnim brzegu jeziora Tałty. Mamy tu sporo przestrzeni, trawa ładnie przystrzyżona, wszelkie media na kejach, muringi. Na miejscu nowoczesna tawerna ale w klimacie Mazur. Jest miejsce do siatki plażowej, gadżety do zabawy dla dzieci, leżaki, piłkarzyki. Słowem, można wspaniale wypocząć.

Warto tu przybić chociażby ze względu na fakt, że sporo się tu dzieje - przede wszystkim odbywa się wiele koncertów muzycznych i klimatyczne imprezy. Przygotowywane są również często imprezy tematyczne, eventy firmowe, konferencje i wykłady. Jeśli więc lubimy dobrze się zabawić w porcie, to jest to idealne miejsce dla nas – tętniące muzyką, zabawą, życiem portowym. Na pewno nie można się tu nudzić.

Posiłki można restauracji na miejscu, i jak twierdzą żeglarze, wszystko jest bardzo smaczne. Po posiłkach klienci mogą odpoczywać na pufach lub oddać się szaleństwu letnich nocy i wziąć udział w organizowanych imprezach np. silent disco.

Port jest wyposażony w nowoczesne toalety, umywalnię oraz prysznice. Na terenie przystani można bezpiecznie pozostawić swój samochód, korzystając z parkingu.

Port oferuje: dwie 34-metrowe oświetlone keje z możliwością podłączenia jachtu do prądu czy nabrania wody w zbiorniki, slip wraz z usługą slipowania łodzi, camping oraz pole namiotowe, parking na terenie portu, plaża z wygodnymi pufami do opalania się, sanitariaty (toalety, prysznice, umywalnie), bar, miejsce na grill, boisko do siatkówki. Można tu również wykonać drobne usługi ślusarskie, szkutnicze, sprzątanie jachtów i mycie łodzi.

Dodatkowo port dysponuje miejscem campingowym, gdzie śmiało można rozstawić namiot, postawić przyczepę campingową lub samochód typu caravan.

Bar na miejscu Sklep Mikołajki Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

skuter wodny godzina 500 złdzień 1000 zł
Port Sunport - zdjęcie
+ 47 zdjęć
ReklamaA1 - Sailing Machine

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - system czarterów