Port Sunport

Port Sunport

Stare Sadyjez. Tałty
6.3
25 0
Zaloguj się
6037
głębokośćgłębokość
0,50 - 12,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
30 zł + 20 zł / osoba

Prąd Prąd 20 złWoda Woda Prysznic Prysznic 2 zł / 1 minWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 50 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 25 złOgnisko Ognisko 250 złŁadowanie akuml. Ładowanie akuml. 100 złSlip Slip 250 złNocleg Nocleg Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar Odbiór ścieków Odbiór ścieków 60 zł
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
wypożyczalnia sprzętu, boisko do siatkówki plażowej

Port położony na zachodnim brzegu jeziora Tałty. Mamy tu sporo przestrzeni, trawa ładnie przystrzyżona, wszelkie media na kejach, muringi. Na miejscu nowoczesna tawerna ale w klimacie Mazur. Jest miejsce do siatki plażowej, gadżety do zabawy dla dzieci, leżaki, piłkarzyki. Słowem, można wspaniale wypocząć.

Warto tu przybić chociażby ze względu na fakt, że sporo się tu dzieje - przede wszystkim odbywa się wiele koncertów muzycznych i klimatyczne imprezy. Przygotowywane są również często imprezy tematyczne, eventy firmowe, konferencje i wykłady. Jeśli więc lubimy dobrze się zabawić w porcie, to jest to idealne miejsce dla nas – tętniące muzyką, zabawą, życiem portowym. Na pewno nie można się tu nudzić.

Posiłki można restauracji na miejscu, i jak twierdzą żeglarze, wszystko jest bardzo smaczne. Po posiłkach klienci mogą odpoczywać na pufach lub oddać się szaleństwu letnich nocy i wziąć udział w organizowanych imprezach np. silent disco.

Port jest wyposażony w nowoczesne toalety, umywalnię oraz prysznice. Na terenie przystani można bezpiecznie pozostawić swój samochód, korzystając z parkingu.

Port oferuje: dwie 34-metrowe oświetlone keje z możliwością podłączenia jachtu do prądu czy nabrania wody w zbiorniki, slip wraz z usługą slipowania łodzi, camping oraz pole namiotowe, parking na terenie portu, plaża z wygodnymi pufami do opalania się, sanitariaty (toalety, prysznice, umywalnie), bar, miejsce na grill, boisko do siatkówki. Można tu również wykonać drobne usługi ślusarskie, szkutnicze, sprzątanie jachtów i mycie łodzi.

Dodatkowo port dysponuje miejscem campingowym, gdzie śmiało można rozstawić namiot, postawić przyczepę campingową lub samochód typu caravan.

Bar na miejscu Sklep Mikołajki Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
przycumowanie SEZON GŁÓWNY2 godz. / 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKA2 godz. / 20 złPRZED I PO SEZONIE2 godz. / 20 zł cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 30 złPRZED I PO SEZONIEdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

skuter wodny godzina 500 złdzień 1000 zł
Port Sunport - zdjęcie
+ 38 zdjęć
ReklamaC1 - baner
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - AZS Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo