Port Ekomarina Baza Tałty

Port Ekomarina Baza Tałty

Tałtyjez. Tałty
6.3
4 1
Zaloguj się
5553
głębokośćgłębokość
0,80 - 1,10 m
cumowanie cumowanie
y-bom, long side
cena cena
40 zł

Prąd Prąd 9 złWoda Woda 7 złPrysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Slip Slip 50 złNocleg Nocleg Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep 200 m
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
wypożyczalnia sprzętu wodnego, półkolonie, optimisty

Port zlokalizowany nad jeziorem Tałty, na wschodnim brzegu, w centralnym miejscu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Znajduje się 5 km od Mikołajek. Miejsce wyposażone we wszelkie potrzebne media. Jest tu także tawerna, tereny zielone, y-boomy (przy brzegu). Port znajduje się w miejscowości Tałty. Patrząc od strony jeziora widać go po prawej stronie. Widoczna jest również tawerna z biało-niebieskim napisem "port" oraz baner.

Cumowanie przy y-bomach na ładnych, drewnianych pomostach. Głębokość przy kei, nabrzeżu ok 0,8-1,1m. W odległości 12 m od brzegu głębokość na poziomie 27 m. Jest tu 25 miejsc postojowych. Port zapewnia prąd na kejach, prysznice, wodę, WC, sanitariaty, miejsce do mycia naczyń, magazyny na sprzęt, suszarnię, warsztat szkutniczy.

Jest również tawerna, gdzie można zjeść posiłki. Na gości czeka 80 miejsc noclegowych w domkach kempingowych oraz w ośrodku. W okolicy portu znajduje się mnóstwo atrakcji. W wolnej chwili można odwiedzić rezerwat przyrody Jezioro Łukajno, Zatokę Poziomkową lub rezerwat jeleniowatych w Kadzidłowie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą natomiast udać się na spływ kajakowy rzeką Krutyń lub wypożyczyć rower i zwiedzić piękną, mazurską okolicę.

Bar na miejscu Sklep 200 m Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 zł- łódź wiosłowa godzina 20 złdzień 35 zł
Port Ekomarina Baza Tałty - zdjęcie
+ 17 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Tło Dla Mew - domki
Reklama
ReklamaA1 - Ruciane Park 2022

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Stranda Wiosna Lato