Kętrzyńska Przystań

Ośrodek Wypoczynkowy "Kętrzyńska Przystań"

Przystańjez. Przystań
8.7
12 1
Zaloguj się
7194
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
40 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 25 złSlip Slip 20 złNocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Bar Bar
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piękna plaża, wypożyczalnia sprzętu, boisko do gier plażowych

Niewielki port znajdujący się nad jeziorem Przystań (za jeziorem Mamry), niedaleko Węgorzewa. Stąd blisko jest do kompleksu bunkrów Mamerki z czasów II wojny światowej. Mieści się tu ośrodek wypoczynkowy Kętrzyńska Przystań, można cumować i korzystać z infrastruktury tego obiektu.

W tym porcie możemy skorzystać z pływającego pomostu, wypożyczyć kajaki, łodzie wiosłowe, rowery turystyczne, rowery wodne. Port wyposażony jest w nowoczesny węzeł sanitarny - ubikacje i ujęcie wody z prysznicem. Znajdziemy tu również piaszczystą plażę z dobrym dostępem do jeziora. Cumując w porcie nie będziemy się nudzili. Zlokalizowany jest tu plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki oraz tawerna z tarasem nad jeziorem.

W porcie Kętrzyńska Przystań możemy również przenocować. Znajduje się tu kilkanaście drewnianych domków letniskowych. Port jest świetnym miejscem wypadkowym do Węgorzewa, Kętrzyna czy bunkrów dowodzenia wojsk niemieckich z czasów II wojny światowej w Mamerkach.

Bar na miejscu Sklep Przystań Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
przycumowanie SEZON GŁÓWNY3h20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKA3h20 złPRZED I PO SEZONIE3h20 zł cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 40 złPRZED I PO SEZONIEdoba 40 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 10 złPRZED I PO SEZONIEdoba 10 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 5 złdzień 50 zł rower wodny godzina 10 złdzień 60 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 50 zł
Kętrzyńska Przystań - zdjęcie
+ 38 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Ruda
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Stranda Wiosna Lato

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - system czarterów