Kętrzyńska Przystań

Ośrodek Wypoczynkowy "Kętrzyńska Przystań"

Przystańjez. Przystań
8
16 1
Zaloguj się
11799
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
40 zł + 10 zł / osoba

Kamera live Kamera live Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC 10 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 25 złSlip Slip 20 złNocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Bar Bar na miejscu
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Ośrodek Wypoczynkowy "Kętrzyńska Przystań"

Węgorzewo, Przystań 3

tel. 722 300 313

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piękna plaża, wypożyczalnia sprzętu, boisko do gier plażowych

Niewielki port znajdujący się nad jeziorem Przystań (za jeziorem Mamry), niedaleko Węgorzewa. Stąd blisko jest do kompleksu bunkrów Mamerki z czasów II wojny światowej. Mieści się tu ośrodek wypoczynkowy Kętrzyńska Przystań, można cumować i korzystać z infrastruktury tego obiektu.

W tym porcie możemy skorzystać z pływającego pomostu, wypożyczyć kajaki, łodzie wiosłowe, rowery turystyczne, rowery wodne. Port wyposażony jest w nowoczesny węzeł sanitarny - ubikacje i ujęcie wody z prysznicem. Znajdziemy tu również piaszczystą plażę z dobrym dostępem do jeziora. Cumując w porcie nie będziemy się nudzili. Zlokalizowany jest tu plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki oraz tawerna z tarasem nad jeziorem.

W porcie Kętrzyńska Przystań możemy również przenocować. Znajduje się tu kilkanaście drewnianych domków letniskowych. Port jest świetnym miejscem wypadkowym do Węgorzewa, Kętrzyna czy bunkrów dowodzenia wojsk niemieckich z czasów II wojny światowej w Mamerkach.

Bar na miejscu Sklep Przystań Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
przycumowanie SEZON GŁÓWNY3h  20 zł cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 5 złdzień 50 zł rower wodny godzina 10 złdzień 60 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 50 zł
Kętrzyńska Przystań - zdjęcie
+ 38 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X
ReklamaB0 - Mazurolandia
ReklamaB1 - Klub Mazurski
ReklamaA1 - wschód sezonu

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Perła Mazur