Kętrzyńska Przystań

Kętrzyńska Przystań

Przystańjez. Przystań
7.8
7 1
Zaloguj się
4104
głębokośćgłębokość
1,00 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
40 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 25 złSlip Slip 20 złNocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Bar Bar

Niewielki port znajdujący się nad jeziorem Przystań (za jeziorem Mamry), niedaleko Węgorzewa. Stąd blisko jest do kompleksu bunkrów Mamerki z czasów II wojny światowej. Mieści się tu ośrodek wypoczynkowy, gdzie można cumować i korzystać z infrastruktury tego obiektu.

W tym porcie możemy skorzystać z pływającego pomostu, wypożyczyć kajaki, łodzie wiosłowe, rowery turystyczne, rowery wodne. Port wyposażony jest w nowoczesny węzeł sanitarny - ubikacje i ujęcie wody z prysznicem. Znajdziemy tu również piaszczystą plażę z dobrym dostępem do jeziora. Cumując w porcie nie będziemy się nudzili. Zlokalizowany jest tu plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki oraz tawerna z tarasem nad jeziorem.

W porcie Kętrzyńska Przystań możemy również przenocować. Znajduje się tu kilkanaście drewnianych domków letniskowych.Port jest świetnym miejscem wypadkowym do Węgorzewa, Kętrzyna czy bunkrów dowodzenia wojsk niemieckich z czasów II wojny światowej w Mamerkach.

Bar na miejscu Sklep Przystań Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 40 złPRZED I PO SEZONIEdoba 40 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 10 złPRZED I PO SEZONIEdoba 10 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 5 złdzień 30 zł rower wodny godzina 10 złdzień 80 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 50 zł
Kętrzyńska Przystań - zdjęcie
+ 38 zdjęć
ReklamaA1 - system czarterów

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz