Pole namiotowe Zwierzyniecki Róg

Ruska Wieśjez. Mamry
0 0
Zaloguj się
687
głębokość
0,5 - 1,0 m m
cumowanie
brzeg
cena
20 zł + 3 zł / osoba

Prąd 10 zł Woda Prysznic 10 zł WC Zmywanie naczyń Parking 8 zł Ognisko 30 zł Kemping Nocleg Plaża Plac zabaw Psy i koty Bar

Idealny wypoczynek na Mazurach? Cisza, spokój, piękne widoki natury oraz czysta woda w jeziorze. To wszystko można znaleźć w Zwierzynieckim Rogu, na polu namiotowym. Miejsce to znajduje się ok 4 km na zachód od miasta Węgorzewo. Dojeżdżamy do miejscowości Trygort (trasa Kętrzyn – Węgorzewo), skręcamy w żwirową drogę oznaczoną dużymi banerami reklamowymi pola.

Na żeglarzy czekają drewniane pomosty, do których można przybić żaglówką. Można też tu dojechać kamperem. Jest sporo miejsca na rozbicie własnego namiotu lub można wynająć przyczepę kempingową. Są oczywiście również dostępne sanitariaty i ubikacje. Posilać możemy się w miejscowym, dobrze zaopatrzonym barze. Nie uświadczymy tu wielu atrakcji typowych dla miejsc portowych. Za to możemy liczyć na ciszę, spokój, piękno mazurskiej natury, czystą wodę jeziora Mamry i niesamowity klimat dzikości przyrody. Dziś takich miejsce na Mazurach jest już coraz mniej. Jedno z nich odnajdziemy właśnie tu. W cenie cumowania: sanitariaty, wywóz śmieci, zadbane miejsca ogniskowe.

Do Węgorzewa można dojechać autobusem. Podróż pociągiem tylko do Giżycka lub Kętrzyna (obydwie miejscowości oddalone ok. 25 km od Węgorzewa). Jeśli płyniecie żaglówką trzeba kierować się na północną część jeziora Mamry. Na turystów, którzy tu się właśnie zatrzymają czeka pełno wymiarowe boisko do siatkówki plażowej, trampolina (batuta), bezpieczna zjeżdżalnia dla dzieci, kule do chodzenia po wodzie, piaskownica, pomosty, kajaki, łódki, miejsca na ogniska, drewniane stoliki z daszkami oraz stoliki z parasolkami. 

Z półwyspu mamy świetne możliwości zwiedzania uroków tego regionu Mazur. Niedaleko znajduje się portowe i pełne turystów oraz zabytków Węgorzewo. Po drugiej stronie jeziora Mamry mamy zespół dobrze zachowanych bunkrów z czasów II wojny światowej w Mamerkach. Można tam dopłynąć jachtem i cumować w niewielkim porcie.

Bar na miejscu Sklep Trygort Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu doba 20 złdoba 20 złdoba 20 zł cena za osobę doba 3 złdoba 3 złdoba 3 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 zł- rower wodny godzina 12 zł- łódź wiosłowa godzina 12 zł-
2°
Niebo zachmurzone Opady: 0mm, Wiatr: 2.3 m/s
Kierunek: Pd Zach
Ciśnienie atmosferyczne: 1023.2 hPa

Pole namiotowe Zwierzyniecki Róg

Węgorzewo, Ruska Wieś

tel. 533 222 421 , 669 667 633

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - MAMRY MIX

Inne porty w okolicy