Pole namiotowe Zwierzyniecki Róg

Pole namiotowe Zwierzyniecki Róg

Ruska Wieśjez. Mamry
13 0
Zaloguj się
5355
głębokośćgłębokość
0,50 - 1,00 m
cumowanie cumowanie
brzeg
cena cena
25 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd 10 złWoda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 8 złOgnisko Ognisko 30 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty Bar Bar
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
trawiasta plaża, płytki brzeg, wypożyczalnia sprzętu, trampolina, zamek dmuchany, niewielki plac zabaw

Idealny wypoczynek na Mazurach? Cisza, spokój, piękne widoki natury oraz czysta woda w jeziorze. To wszystko można znaleźć w Zwierzynieckim Rogu, na polu namiotowym. Miejsce to znajduje się ok 4 km na zachód od miasta Węgorzewo. Dojeżdżamy do miejscowości Trygort (trasa Kętrzyn – Węgorzewo), skręcamy w żwirową drogę oznaczoną dużymi banerami reklamowymi pola.

Na żeglarzy czekają drewniane pomosty, do których można przybić żaglówką. Można też tu dojechać kamperem. Jest sporo miejsca na rozbicie własnego namiotu lub można wynająć przyczepę kempingową. Są oczywiście również dostępne sanitariaty i ubikacje. Posilać możemy się w miejscowym, dobrze zaopatrzonym barze. Nie uświadczymy tu wielu atrakcji typowych dla miejsc portowych. Za to możemy liczyć na ciszę, spokój, piękno mazurskiej natury, czystą wodę jeziora Mamry i niesamowity klimat dzikości przyrody. Dziś takich miejsce na Mazurach jest już coraz mniej. Jedno z nich odnajdziemy właśnie tu. W cenie cumowania: sanitariaty, wywóz śmieci, zadbane miejsca ogniskowe.

Do Węgorzewa można dojechać autobusem. Podróż pociągiem tylko do Giżycka lub Kętrzyna (obydwie miejscowości oddalone ok. 25 km od Węgorzewa). Jeśli płyniecie żaglówką trzeba kierować się na północną część jeziora Mamry. Na turystów, którzy tu się właśnie zatrzymają czeka pełno wymiarowe boisko do siatkówki plażowej, trampolina (batuta), bezpieczna zjeżdżalnia dla dzieci, kule do chodzenia po wodzie, piaskownica, pomosty, kajaki, łódki, miejsca na ogniska, drewniane stoliki z daszkami oraz stoliki z parasolkami. 

Z półwyspu mamy świetne możliwości zwiedzania uroków tego regionu Mazur. Niedaleko znajduje się portowe i pełne turystów oraz zabytków Węgorzewo. Po drugiej stronie jeziora Mamry mamy zespół dobrze zachowanych bunkrów z czasów II wojny światowej w Mamerkach. Można tam dopłynąć jachtem i cumować w niewielkim porcie.

Bar na miejscu Sklep Trygort Paliwo Węgorzewo Apteka Węgorzewo Ośrodek zdrowia Węgorzewo Bankomat Węgorzewo

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 25 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 25 złPRZED I PO SEZONIEdoba 25 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 5 złPRZED I PO SEZONIEdoba 5 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 zł- rower wodny godzina 15 zł- łódź wiosłowa godzina 10 zł-
Pole namiotowe Zwierzyniecki Róg - zdjęcie
+ 9 zdjęć
ReklamaC1 - baner
Reklama
ReklamaB1 - Amax
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila