Klub Mila Kamień

Klub Mila Kamień

Kamieńjez. Bełdany
29 0
Zaloguj się
9336
głębokośćgłębokość
1,60 - 6,00 m
cumowanie cumowanie
y-bom
cena cena
60 zł + 10 zł / osoba

Kamera live Kamera live Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny 20 złParking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip 80 złZimowanie Zimowanie Kemping Kemping Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar na miejscuPaliwo Paliwo na miejscuOdbiór ścieków Odbiór ścieków 40 zł
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
piękna plaża, baseny dla dzieci, rowerki wodne na basenie, boiska do gier, animacje, plac zabaw

Największy otwarty port na zachodnim brzegu jeziora Bełdany. Znajdziemy tu wszystko, co nam w porcie jest potrzebne, a nawet znacznie więcej - media, plaża, baseny, wiele atrakcji dla dzieci, las, dużo zieleni, pyszne jedzenie, domki, miejsca dla kamperów. Port jest podzielony na dwie części, jedna przy plaży dla wszystkich i druga 150-200 m. dalej.

Od sezonu 2021 port dostępny tylko dla rezydentów. Chętnych do zacumowania w Klubie Mila zapraszamy do portu obok - Marina Klubu Żeglarskiego Klub Mila.

Port w Klub Mila Kamień, to przystań żeglarska wyposażona w nowoczesną infrastrukturę portową. Do bazy dopływają statki Żeglugi Mazurskiej między innymi z Mikołajek oraz Rucianego Nidy. Przystań dysponuje łącznie pięcioma pomostami z dostępem do wody i prądu, 40 miejscami gościnnymi dla jachtów motorowych i żaglowych o długości do 12 m i szerokości do 3 m, a także zamykaną keją rezydencką. Porty objęte są całodobowym monitoringiem. Na kejach jest prąd i woda.

Tym portem powinni koniecznie zainteresować się żeglarze, którzy w rejs biorą dzieci. Jest tu mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: na wodzie - dmuchany tor przeszkód, na lądzie małpi gaj, basen z łódeczkami, dmuchana zjeżdżalnia. Jest również basen. Zaplecze rekreacyjne obiektu obejmuje plażę z wydzielonym kąpieliskiem, odkryty basen oraz nowoczesną eko-przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Ponadto dostępne są trzy piaszczyste boiska, na których można zagrać w siatkówkę lub badmintona, a także wyznaczone miejsce na ognisko. Dla najmłodszych przygotowano trzy place i dwa pokoje zabaw.

Funkcjonują tu dwie restauracje oraz punkty gastronomiczne z lodami i goframi. W budynku Ekomariny znajdują się pomieszczenia socjalno-administracyjne, sanitariaty, prysznice, miejsca do mycia naczyń, a także pralnia i suszarnia. Obiekt dysponuje własnym parkingiem dla turystów zmotoryzowanych.

Port to miejsce, gdzie można świetnie bawić się nad wodą. Możemy tu wypożyczyć: motorówki (również bez patentu), skutery wodne, łodzie wiosłowe, rowerki wodne, kajaki, windsurfing, SUP. Organizowane się także przejażdżki na wodnej kanapie oraz na wakeboard. Noclegi możliwe są w domkach turystycznych oraz w kamperach.

Obiekt oddalony jest o 11 km od miejscowości Ruciane-Nida, o 18 km od Mikołajek oraz o 32 km od Mrągowa. Odległość od Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie wynosi 9 km.

Bar na miejscu Sklep Iznota Paliwo na miejscu Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Ruciane Nida

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 60 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za miesiąc ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁUod 1500 zł opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁUod 4400 zł zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁUod 1000 zł zimowanie w hali ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁUod 3000 zł
Klub Mila Kamień - zdjęcie
+ 43 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2023
ReklamaB0 - To tutaj
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe