Pole Namiotowe koło Promu

Pole Namiotowe koło Promu

jez. Bełdany
16 0
Zaloguj się
4137
głębokośćgłębokość
0,60 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
brzeg, long side
cena cena
10 zł

Woda Woda Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad trzy miesiące temu

Pole Namiotowe koło Promu

Mapa google

Płynąc po jeziorze Mikołajskim w Kierunku Rucianego Nida, wchodzimy na jez. Bełdany i od razu po prawej stronie (zachodni brzeg) mamy klimatyczną miejscówkę. Duży obszar pośrodku lasu, dwa pomosty, częściowo utwardzony i zabezpieczony brzeg. Na terenie ławeczki i stoliczki, miejsca na ognisko, kontener na śmieci, woda ze studni (raczej do mycia niż spożycia).

Na górce w lesie, około 100m od brzegu schowane dwie sławojki - ciężko oddech złapać :). Przy pomostach troszkę plaży, dość szybko robi się głęboko. Na przeciwległym brzegu miejscowość Wierzba i kompletna cywilizacja. Niedaleko miejscówki przepływa jedyny prom na Mazurach. Oprócz wszystkich pozytywów, jeden minus... Obok pola biwakowego przepływają bardzo często motorówki (trasa Wygryny - Mikołajki), koniec dnia i kompletna ciemność, wcale nie kończy tego procederu.

Z własnych przeżyć i przeczytanych opinii, wynika, iż miejsce jest godne polecenia, a leśniczy, który codziennie zbiera opłaty, to człowiek miły i sympatyczny.

Bar Wierzba Sklep Popielno Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Chłop z Mazur
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - wieczór z winem

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - AZS Wilkasy