Pole Namiotowe koło Promu

Pole Namiotowe koło Promu

jez. Bełdany
18 0
Zaloguj się
5960
głębokośćgłębokość
0,60 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
brzeg, long side
cena cena
25 zł + 10 zł / osoba

Woda Woda Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu

Pole Namiotowe koło Promu

Mapa google

Płynąc po jeziorze Mikołajskim w Kierunku Rucianego Nida, wchodzimy na jez. Bełdany i od razu po prawej stronie (zachodni brzeg) mamy klimatyczną miejscówkę. Duży obszar pośrodku lasu, dwa pomosty, częściowo utwardzony i zabezpieczony brzeg. Na terenie ławeczki i stoliczki, miejsca na ognisko, kontener na śmieci, woda ze studni (raczej do mycia niż spożycia).

Na górce w lesie, około 100m od brzegu schowane dwie sławojki - ciężko oddech złapać :). Przy pomostach troszkę plaży, dość szybko robi się głęboko. Na przeciwległym brzegu miejscowość Wierzba i kompletna cywilizacja. Niedaleko miejscówki przepływa jedyny prom na Mazurach. Oprócz wszystkich pozytywów, jeden minus... Obok pola biwakowego przepływają bardzo często motorówki (trasa Wygryny - Mikołajki), koniec dnia i kompletna ciemność, wcale nie kończy tego procederu.

Z własnych przeżyć i przeczytanych opinii, wynika, iż miejsce jest godne polecenia, a leśniczy, który codziennie zbiera opłaty, to człowiek miły i sympatyczny.

Bar Wierzba Sklep Popielno Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts