Siedlisko Wierzba

Siedlisko Wierzba

Wierzbajez. Mikołajskie
6
9 0
Zaloguj się
6068
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
boja, kotwica
cena cena
150 zł

WC WC Ognisko Ognisko Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Bar Bar na miejscu
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Siedlisko Wierzba

Ruciane Nida, Wierzba 1

tel. 609 893 540
tel. 87 423 65 17

przejdź do wwwMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plac zabaw, miejsce do kąpieli

Cumowanie możliwe, tylko po wcześniejszym ustaleniu.

To urokliwe miejsce znajduje się w samym sercu Puszczy Piskiej, w miejscowości Wierzba. Usadowione jest na południowym krańcu linii brzegowej jeziora Mikołajskie (ma się wrażenie, że to już jez. Bełdany). Miejsce niezwykłe i warte odwiedzin, jeśli wypoczywając na Mazurach szukamy ciszy, spokoju, kontaktu z przyrodą a niekoniecznie z tłumem turystów. To polana zlokalizowana na półwyspie, na skraju rozległej Puszczy Piskiej, sięgająca do brzegu jeziora Mikołajskiego.

Do siedliska możemy przycumować na obiad, i w wyjątkowych sytuacjach zostać na cumie na noc. Miejsce nie pełni typowej funkcji przystani czy portu.

Za Siedliskiem Wierzba przemawia wyjątkowe wprost położenie tego miejsca, w otoczeniu trzech mazurskich jezior – Bełdany, Mikołajskie i Śniardwy. Keja umożliwia cumowanie i linowanie łodzi.

Miejsce to zaskakuje dużą ilością zieleni i przestrzeni. Witają nas drewniane posągi dawnych mieszkańców tych ziem, Prusów. Na terenie obiektu są wydzielone miejsca do rekreacji i wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, doskonałe warunki do grillowania i zorganizowania ogniska ze znajomymi. Noclegi są możliwe w pokojach gościnnych.

Bezpośredni dostęp do jeziora gwarantuje, że miłośnicy sportów wodnych, żeglarstwa i wędkowania będą mogli realizować swoje pasje. Dla turystów istnieje możliwość wypożyczenia kajaka, łodzi lub roweru wodnego. Może się zdarzyć, że podczas naszego pobytu odwiedzą nas również dzikie zwierzęta – np. sarny. Niezwykłe wrażenia gwarantowane. Siedlisko Wierzba to świetne miejsce nie tylko na odpoczynek z dala od zgiełku i nadmiernego ruchu turystycznego na Mazurach ale również odpowiednia baza wypadowa do pobliskich, pełnych atrakcji Mikołajek.

Bar na miejscu Sklep Popielno Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 150 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina