Port Neptun Club

Port Neptun Club

Giżyckojez. Kisajno
8
5 0
Zaloguj się
9993
głębokośćgłębokość
1,50 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
30 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 12 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny 10 złOgnisko Ognisko 80 złŁadowanie akuml. Ładowanie akuml. Slip Slip 30 złZimowanie Zimowanie 850 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Czartery Czartery Bar Bar na miejscu
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Port Neptun Club

Giżycko, Aleja Wojska Polskiego 35

Mapa google

Przy porcie trwa inwestycja budowlana, większość zasobów portu - niedostępnych. Nie polecamy w sezonie 2022.

Port ten położony jest w bezpiecznej, osłoniętej od wiatru Zatoce Tracz łączącej się z Jeziorem Kisajno, tuż przy wejściu do Kanału Łuczańskiego. Żeglarze mogą tu liczyć na około 70 miejsc cumowniczych. W porcie jest bezpłatna wi-fi. Port Neptun oferuje: cumowanie jednostek pływających przy kei z dostępem do wody pitnej i energii elektrycznej, slipowanie łodzi i skuterów, ładowanie akumulatorów z jachtów, parking przy porcie, sanitariaty i zmywalnia naczyń, kontenery na śmieci. Jest również miejsce na zorganizowanie ogniska i grilla.

Noclegi są możliwe w pobliskim ośrodku wypoczynkowym - 35 miejsc noclegowych w przestronnych, nowocześnie i indywidualnie zaprojektowanych dwu poziomowych ekskluzywnych apartamentach oraz pokojach hotelowych. Nocować można również na polu namiotowym oraz na miejscu przeznaczonym dla kamperów.

W cenie pola namiotowego jest dostęp do WC, umywalki, zmywalni do naczyń, wywozu śmieci oraz bezpłatnej sieci WI-FI.

Niedaleko znajduje się Giżycko, ze swoimi urokliwymi zabytkami i portowym, turystycznym charakterem. Warto również zwiedzić Twierdzę Boyen. Twierdza otoczona jest kamienno-ceglanym murem o długości 2303 metrów. Doskonale zachowane są wszystkie formy ziemne - wały, skarpy, pochylnie i place ćwiczeń. Twierdza Boyen należy do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych obiektów obronnych znajdujących się na terenie Polski.

Będąc w Giżycku koniecznie trzeba również zobaczyć unikatowy w skali Europy most obrotowy. Niezwykły zabytek techniki powstał w XIX wieku i do dnia dzisiejszego funkcjonuje. Most znajduje się nad Kanałem Łuczańskim i jest wpisany do rejestru zabytków nieruchomych. Został zbudowany w 1898 r. w celu zapewnienia dojazd z Giżycka do Twierdzy Boyen. Ma ponad 20 metrów długości i 8 szerokości i jest otwierany 12 razy dziennie. Obiekt warto obejrzeć ponieważ to jedyny tego typu most w Polsce i w Europie. Przęsło jest jedno i nie podnosi się do góry, ale odchyla w bok o 90 stopni. Ustawia się równolegle do nabrzeża kanału.

Bar na miejscu Sklep Giżycko Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 zł - 40 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU850 zł
Port Neptun Club - zdjęcie
+ 18 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz