Port Royal

Port Royal

Giżyckojez. Kisajno
10 0
Zaloguj się
11416
głębokośćgłębokość
1,50 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
dalba
cena cena
80 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 13 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 15 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń 2 złParking Parking 15 złSlip Slip 50 złNocleg Nocleg Czartery Czartery Ład. sam. elektrycznych Ład. sam. elektrycznych
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu

Port Royal

Giżycko, ul. Al.Wojska Polskiego 39

tel. 795 802 806 , 504 774 130
tel. 87 735 31 55 , 87 429 22 09

przejdź do wwwwiadomośćMapa google

Port zlokalizowany w zatoczce jeziora Kisajno, niedaleko wejścia do Kanału Giżyckiego. Sąsiaduje z portami Stranda i Neptun. Jeden z niewielu portów do którego można wpłynąć jak ma się... zielone światło. Port czysty, sporo trawy, parking, w sąsiedztwie luksusowych domków wypoczynkowych. Dostępne: prysznice, pranie, parking, woda i prąd na kei.

Port posiada sygnalizację, zielone światło oznacza, że port jest wolny. Nocą wejście do portu jest oświetlone. Głębokość wody w porcie waha się od 1.5 metra do 1.8 m. Podchodzimy z mieczem do połowy opuszczonym. Cumujemy na dalbach.

Jest to sztucznie wykonany zbiornik wodny otoczony zielenią i zabudowaniami, które stanowią doskonałą osłonę przed dużymi wiatrami. Port Royal posiada 49 miejsc cumowniczych. Czyste, komfortowo wyposażone zaplecze sanitarne, duży parking, kąpielisko, plac zabaw dla dzieci i tawerna Biały Szkwał (nie zawsze czynna). Położony jest praktycznie na terenie miasta Giżycko, co powoduje, że cumując w tym porcie nie będziemy narzekali na brak atrakcji. Te zapewni to portowe i turystyczne miasto.

Bar Giżycko Sklep Giżycko Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Port Royal - zdjęcie
+ 34 zdjęć
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sailing Machine