Zatoka u Cześka

Zatoka u Cześka

Giżyckojez. Niegocin
1.1
11 0
Zaloguj się
6269
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
20 zł

Prąd Prąd 15 złPrysznic Prysznic 10 złWC WC 2 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń 5 złParking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip 25 złDźwig Dźwig 100-200 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża 100 mPlac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep 400 mPaliwo Paliwo 200 m
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu

Zatoka u Cześka

Giżycko, Św. Brunona 4

tel. 605 450 987

Mapa google

Zatoka u Cześka to port położony po sąsiedzku do Ośrodka Żeglarskiego LOK na północnej części jeziora Niegocin w Giżycku (patrząc przed kanałem z lewej strony). Skąpany jest w zieleni, ładniej przystrzyżonej trawie, osłonięty od jeziora Niegocin. W cenie cumowania można korzystać również z zasobów portu obok (plaża, plac zabaw, gastronomia, itp). Jeśli ktoś ma alergię na przejeżdżające pociągi - zachoruje :) Nasyp z torowiskiem przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie.

W porcie cumujemy i gimnastykujemy się do klasycznych bojek, część pomostów wchodzi w zatokę, reszta przy brzegu. Przyłącza wody i prądy w kilku miejscach, nie zawsze mamy możliwość skorzystania z prądu, chyba że mamy własny przedłużacz. W porcie małe wiatki do konsumpcji na brzegu. W nocy troszkę ciemno. 

W porcie względna cisza i spokój, jesteśmy oddaleni od głównym decybeli Giżycka kilkaset metrów - to wystarcza. Miejsce idealne do zacumowania celem zwiedzania Giżycka, zrobienia zakupów, uzupełnienia zapasów wody i prądu.

Bar na miejscu Sklep 400 m Paliwo 200 m Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł
Zatoka u Cześka - zdjęcie
+ 6 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Sasanka
ReklamaB1 - HeydayBoats
ReklamaA1 - Nie kiepuj do wody

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - AZS Wilkasy