Zatoka u Cześka

Zatoka u Cześka

Giżyckojez. Niegocin
1
13 0
Zaloguj się
9252
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
20 zł

Prąd Prąd 15 złPrysznic Prysznic 10 złWC WC 2 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń 5 złParking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip 25 złDźwig Dźwig 100-200 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża 100 mPlac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 400 mPaliwo Paliwo 200 m
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu

Zatoka u Cześka

Giżycko, Św. Brunona 4

tel. 605 450 987

Mapa google

Zatoka u Cześka to port położony po sąsiedzku do Ośrodka Żeglarskiego LOK na północnej części jeziora Niegocin w Giżycku (patrząc przed kanałem z lewej strony). Skąpany jest w zieleni, ładniej przystrzyżonej trawie, osłonięty od jeziora Niegocin. W cenie cumowania można korzystać również z zasobów portu obok (plaża, plac zabaw, gastronomia, itp). Jeśli ktoś ma alergię na przejeżdżające pociągi - zachoruje :) Nasyp z torowiskiem przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie.

W porcie cumujemy i gimnastykujemy się do klasycznych bojek, część pomostów wchodzi w zatokę, reszta przy brzegu. Przyłącza wody i prądy w kilku miejscach, nie zawsze mamy możliwość skorzystania z prądu, chyba że mamy własny przedłużacz. W porcie małe wiatki do konsumpcji na brzegu. W nocy troszkę ciemno. 

W porcie względna cisza i spokój, jesteśmy oddaleni od głównym decybeli Giżycka kilkaset metrów - to wystarcza. Miejsce idealne do zacumowania celem zwiedzania Giżycka, zrobienia zakupów, uzupełnienia zapasów wody i prądu.

Bar na miejscu Sklep 400 m Paliwo 200 m Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Zatoka u Cześka - zdjęcie
+ 6 zdjęć
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Jeziorak Yacht Club