Port & Caravaning St Bruno

Port & Caravaning St Bruno

Giżyckojez. Niegocin
6 0
Zaloguj się
2577
głębokośćgłębokość
1,60 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cena cena
30 zł + 15 zł / osoba

Prąd Prąd 10 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Slip Slip 30 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Bar Bar Basen Basen

Jeden z bardziej klimatycznych portów w Giżycku, do którego wpływa się z Kanału Łuczańskiego. Port mieści się przy Campingu nr 1 "Zamek". Teren bardzo zadbany, trawa, plac zabaw dla dzieci, gastronomia, a to wszystko przy samym kanale, na którym w sezonie zawsze coś się dzieje. Od samego portu można przejść małą promenadą do mostu obrotowego w Giżycku.

Dojazd do portu odbywa się przez Kamping „Zamek” od ul. Moniuszki w Giżycku. Port znajduje się pomiędzy mostem obrotowym, a mostem kolejowym na Kanale Łuczańskim w Giżycku, w odległości około 500 metrów od jeziora Niegocin. Głębokość w porcie od 1.5 do 2 metrów. Sposób cumowania rufą do kei na kotwicy. Na miejscu można skorzystać z pryszniców, umywalek i toalet, a także z prądu i wody. Na terenie portu znajduję się również plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko czy grilla. Cały teren jest częściowo ogrodzony oraz monitorowany. Dużym atutem portu jest możliwość cumowania dużych jednostek typu houseboot, jachtów motorowych oraz żaglówek.

Z racji swojego ulokowania, z portu można szybko dotrzeć do wielu atrakcji Giżycka. Koniecznie trzeba również odwiedzić unikatową Twierdzę Boyen. Na Twierdzy znajduje się też amfiteatr, w którym latem odbywają się festiwale (szantowy, hip-hopowy i disco-polo) i koncerty.

Bar na miejscu Sklep Giżycko Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen na miejscu

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 30 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 30 złPRZED I PO SEZONIEdoba 30 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 15 złPRZED I PO SEZONIEdoba 15 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU
opłata za miesiąc ŁODZIE < 24500 złŁODZIE 24 - 33500 złŁODZIE > 33-BEZ PODZIAŁU-
Port & Caravaning St Bruno - zdjęcie
+ 11 zdjęć
ReklamaC1 - baner
ReklamaB0 - Giełda Jachtów
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Stanica Wodna Stranda 2021

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew