Stranda

Stranda

Port partnerski
Giżyckojez. Kisajno
9
19 2
Zaloguj się
14442
głębokośćgłębokość
0,50 - 8,00 m
cumowanie cumowanie
muring, y-bom, long side
cena cena
95 zł

Kamera live Kamera live Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 15 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 20 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 30 złOgnisko Ognisko 650 złSlip Slip 40 złPlaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Odbiór ścieków Odbiór ścieków 40 zł
Aktualizacja danych, cen - ponad pięć miesiący temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plac zabaw, zadbana plaża, teren zielony
Wirtualna wycieczka 360° po porcie

Stranda położona jest nad zatoką Tracz na Jeziorze Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. To wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur. Port przyjazny dla całych rodzin, także najmłodsi znajdą tu rozrywkę. Port jest w stanie pomieścić 200 jednostek. W pobliżu, około 2 km od portu znajdują się dwie stacje paliwowe dla jachtów. Jest również 12 miejsc przeznaczonych do dokowania skuterów wodnych (20 zł za dobę). Istnieje również możliwość slipowania łodzi, podłączenia do prądu oraz wody.

Do dyspozycji żeglarzy są czyste i zadbane sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Opłata za pobyt zawierają: bezpłatne użytkowanie toalet, umywalni oraz miejsca do mycia naczyń.

Na terenie stanicy wodnej znajduje się tawerna serwująca dania z grilla oraz specjalizująca się w kuchni norweskiej. W sezonie letnim czynna jest od godziny 8:00 do 24:00. W lipcu i sierpniu odbywają się tu codziennie koncerty szantowe. Można dobrze zjeść i pobawić się.

Dzieci również nie będą się tu nudzić. Na terenie stanicy znajduje się plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 - 15 lat. Jest tu również boisko do koszykówki, siatkówki oraz czysta plaża przy jeziorze.

Goście mogą również skorzystać

  • z pralni z dwoma pralkami automatycznymi i automatem do suszenia odzieży
  • 14 pryszniców
  • 17 toalet
  • umywalnia
  • wydzielone toalety z prysznicem dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Infrastruktura Stanicy Wodnej Stranda została stworzona tak by nie stwarzać barier dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Dla tych osób został stworzony pomost umożliwiający wsiadanie i wysiadanie z jachtu bezpośrednio z wózka inwalidzkiego. Pomost cumowniczy połączony jest z tarasem i tawerną wygodnym podjazdem. Zaplecze sanitarne posiada wydzieloną łazienkę dla osób niepełnosprawnych (prysznic, toaleta, umywalka – klucz dostępny w tawernie). Wejścia do pozostałych elementów infrastruktury Strandy również nie posiadają barier utrudniających dostęp.

Dla osób przyjeżdżających samochodami jest rozległy parking na 100 miejsc. Opłata parkingowa wynosi 20 zł za dobę dla samochodu osobowego. Pojazdy typu BUS - 40zł/doba. Parkowanie motocykli jest bezpłatne. Pierwsze 3 godziny za darmo.

Dojazd do portu: Jadąc obwodnicą Giżycka z Olsztyna, na pierwszym rondzie skręcamy w lewo w Al. Wojska Polskiego, jedziemy dalej, po przejechaniu mostu na kanale Giżyckim trzeba wypatrywać drogowskazu. Port znajduje się około 800 metrów za mostem. Punkty orientacyjne widoczne z jeziora: port znajduje się około 500 metrów w lewą stronę od ujścia kanału Giżyckiego do Jeziora Kisajno. Licząc po portach będzie to trzeci.

Głębokość w porcie wynosi od 0,5 (przy brzegu) do 8 metrów. Cumujemy rufą lub dziobem prostopadle do kei, na bojkach.

Sklep Giżycko Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Giżycko

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
postój bezpłatny w godzinach SEZON GŁÓWNY12:00   - 19:00 cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 95 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 złdzień 40 zł rower wodny godzina 25 złdzień 100 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁUod 5500 zł
Stranda - zdjęcie
+ 77 zdjęć
ReklamaA1 - Stranda Zima

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe