Port Szymonka

Port Szymonka

Szymonkajez. Szymoneckie
8
16 0
Zaloguj się
14914
głębokośćgłębokość
0,60 - 2,40 m
cumowanie cumowanie
boja, dalba
cena cena
10 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd 15Woda Woda 10 złPrysznic Prysznic 5 złWC WC Parking Parking 10 złOgnisko Ognisko Slip Slip Kemping Kemping Psy i koty Psy i koty Bar Bar 300 mSklep Sklep 300 m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Port Szymonka

Ryn, Szymonka 39A

tel. 606 121 860

profil facebookMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
miejsce do kąpania, boisko do siatkówki, bujawka

Tu króluje…Szymon i wszystkie odmiany tego imienia. Port Szymonka położony w miejscowości Szymonka nad jeziorem Szymoneckie, przy wejściu do kanału Szymońskiego, który wiedzie do jeziora Szymon. Przy porcie znajduje się również pole namiotowe i camping.

Przystań znajduje się w Zatoce Szymoneckiej (Jędzel) jeziora Jagodnego. Wypływając z kanału Szymońskiego na jezioro Jagodne do przystani należy kierować się w prawą stronę. Widoczny pierwszy po prawej drewniany pomost w kształcie litery "T".

Cumowanie do powyższego pomostu od wewnątrz lub zewnątrz za pomocą kotwicy lub dalby. Za zgodą bosmana możliwy postój przy kolejnym, po lewej małym pomoście. Wpływając do wewnątrz należy podnieść częściowo miecz i płetwę. Od zewnątrz głębokość wody - 2 metry.Na terenie znajdują się trzy wiaty, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, sanitariaty, prysznice.

W odległości 200 m od przystani znajduje się bar, w którym serwowane są domowe posiłki. W porcie możliwe są noclegi na polu namiotowym, w przyczepach kempingowych, domkach turystycznych. Jest także możliwość, dla lubiących aktywny wypoczynek na wodzie, wynajęcia rowerów turystycznych, kajaków, żaglówki typu Mors.

Wieś Szymonka, położona jest na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad brzegiem Jeziora Szymoneckiego. W pobliżu miejscowości znajduje się Kanał Szymonecki (Szymoński), który jest ulubionym miejscem wędkarzy. Łączy on Jezioro Szymoneckie z Jeziorem Szymon. Wędkarze mogą na miejscu wykupić wszystkie potrzebne zezwolenia aby łowić ryby w tym jeziorze.

Bar 300 m Sklep 300 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Port Szymonka - zdjęcie
+ 14 zdjęć
ReklamaC1 - MotoX
ReklamaB0 - Amax
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew