Port Dalpolyacht

Prażmowojez. Jagodne
0 0
Zaloguj się
221
głębokość
1,40 - 2,20 m
cumowanie
muring, long side
cena
60 zł

Prąd Woda WC Parking 12 zł Ognisko 50 zł Plaża Czartery Bar Sklep 50 m

Port położony w miejscowości Prażmowo, na zachodnim brzegu jeziora Jagodne. Teren zadbany, mała gastronomia i plaża na miejscu. Kilkadziesiąt metrów dalej mały sklepik. Media w porcie, miejsce na ognisko. Czyli wszystko co potrzebne na miejscu. Żeglarze cenią ten port za czystość panującą na terenie obiektu oraz niewygórowane ceny. Przybijający do tego portu można liczyć na postój przy kei, możliwość korzystania z prądu, wody, sanitariatów. Cumować można na muringach i przy kei. Przy podejściu jest dość głęboko.

Jest sporo zielonego miejsca na biwakowanie, są także zadaszone ławy. Dzieci mogą skorzystać z kąpieliska przy plaży. Mamy też tu miejsce na rozpalenie ogniska czy przygotowanie grilla. Posiłki można zamówić w punkcie gastronomicznym.

Jeśli chcielibyśmy spędzić aktywnie pobyt w tym porcie istnieje możliwość wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, motorówkę, łódkę żaglową, łódkę wiosłową, rower wodny). To świetna okazja by powłóczyć się po ciekawym, pełnym zakamarków i wysepek akwenie jeziora Jagodne. Na zmotoryzowanych gości czeka parking strzeżony. Na życzenie i wcześniejsze zamówienie w porcie można otrzymać śniadania.

Bar na miejscu Sklep 50 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu doba 60 złdoba 60 złdoba 60 zł
2°
Niebo zachmurzone Opady: 0mm, Wiatr: 2.6 m/s
Kierunek: Zach Pd Zach
Ciśnienie atmosferyczne: 1022.8 hPa

Port Dalpolyacht

Ryn, Prażmowo 9

tel. 506 506 704

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - Targi Poznańskie

Inne porty w okolicy