Port Dalpolyacht

Port Dalpolyacht

Prażmowojez. Jagodne
7 0
Zaloguj się
5798
głębokośćgłębokość
1,40 - 2,20 m
cumowanie cumowanie
muring, long side
cena cena
20  zł - 40 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 15 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 15 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking 15 złOgnisko Ognisko 50 złPlaża Plaża Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 50 m
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, wypożyczalnia sprzętu

Port położony w miejscowości Prażmowo, na zachodnim brzegu jeziora Jagodne. Teren zadbany, mała gastronomia i plaża na miejscu. Kilkadziesiąt metrów dalej mały sklepik. Media w porcie, miejsce na ognisko. Czyli wszystko co potrzebne na miejscu. Żeglarze cenią ten port za czystość panującą na terenie obiektu oraz niewygórowane ceny. Przybijający do tego portu można liczyć na postój przy kei, możliwość korzystania z prądu, wody, sanitariatów. Cumować można na muringach i przy kei. Przy podejściu jest dość głęboko.

Jest sporo zielonego miejsca na biwakowanie, są także zadaszone ławy. Dzieci mogą skorzystać z kąpieliska przy plaży. Mamy też tu miejsce na rozpalenie ogniska czy przygotowanie grilla. Posiłki można zamówić w punkcie gastronomicznym.

Jeśli chcielibyśmy spędzić aktywnie pobyt w tym porcie istnieje możliwość wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, motorówkę, łódkę żaglową, łódkę wiosłową, rower wodny). To świetna okazja by powłóczyć się po ciekawym, pełnym zakamarków i wysepek akwenie jeziora Jagodne. Na zmotoryzowanych gości czeka parking strzeżony. Na życzenie i wcześniejsze zamówienie w porcie można otrzymać śniadania.

NA TERENIE PORTU OBOWIĄZUJE SEGREGACJA ŚMIECI - śmieci niesegregowane 10 PLN /worek. 

Bar na miejscu Sklep 50 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
przycumowanie SEZON GŁÓWNY3  20 zł cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 15 złdzień rower wodny godzina 25 złdzień łódź wiosłowa godzina 25 złdzień
Port Dalpolyacht - zdjęcie
+ 4 zdjęć
ReklamaC1 - PGE Dystrybucja
ReklamaB0 - Marina Bajana
Reklama
ReklamaA1 - Łabędzi Ostrów

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts