Przystań MJ Prażmowo

Przystań MJ Prażmowo

Prażmowojez. Jagodne
10
12 0
Zaloguj się
5813
głębokośćgłębokość
0,60 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cena cena
60 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Ognisko Ognisko Czartery Czartery
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań MJ Prażmowo

Ryn, Prażmowo 34

tel. 693 194 458

Mapa google

Przystań MJ Prażmowo położona jest na zachodnim brzegu jez. Jagodne w miejscowości Prażmowo. Jest to miejsce ciche i spokojne, dostępne tylko dla prawdziwego i spokojnego żeglarza. Przystań związana jest z firmą czarterową i można do niej cumować tylko w przypadku zgody bosmana i wolnych miejsc.

Sam teren jest pięknie ogrodzony, zadbany i zielony. Na miejscu do Państwa dyspozycji: wc, prysznice, sanitariaty, wiaty, miejsce na ognisko, łagodne zejście do wody (można się kąpać - oczywiście na własną odpowiedzialność). Atrakcją tego miejsca jest staw pełen pięknych i dużych ryb, których niestety łowić nam nie wolno. Jeśli szukacie miejsca na odpoczynek wolnego od głośnych żeglarskich klimatów i dużych imprez - dobrze trafiliście.

2,5 km na południowy - zachód mamy wejście do kanału Szymońskiego. Jest to więc znakomite miejsce przed przeprawą kanałami, lub po jej pokonaniu. Do przeprawy pod mostem na kanale kula mamy ponad 6,3 km.

Bar Prażmowo Sklep Prażmowo Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 60 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Przystań MJ Prażmowo - zdjęcie
+ 18 zdjęć
ReklamaC1 - MotoX
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz