Port Kozin

Port Kozin

Kozinjez. Jagodne
9.0
14 0
Zaloguj się
4993
głębokośćgłębokość
1,40 - 3,40 m
cumowanie cumowanie
boja, muring
cena cena
20 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Ognisko Ognisko Dźwig Dźwig Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty Bar Bar 50 mSklep Sklep 50 m

Port położony w miejscowości Kozin, przy przesmyku na małą odnogę jeziora Jagodne (brzeg północny). Sam port należy do Yacht Klubu z Bielska-Białej i łatwiej do niego wpłynąć niż wejść z ulicy. Niedaleko sklep, gastronomia, teren samego portu zadbany, dużo trawy i drzew. Mała plaża z kąpieliskiem. Ciche i spokojne miejsce.

Przystań znajduje się na wysokości miejscowości Kozin, nad jeziorem Jagodnym, przy wejściu na jezioro Mulik. Głębokość wody oscyluje w granicach 2-3 m. Cumowanie dziobem za pomocą bojek lub long side przy dodatkowej opłacie. Port stanowi wygodny przyczółek dla żeglarzy płynących głównym szlakiem z Giżycka do Mikołajek. Turyści znajdą tu keję z miejscem na 50 jachtów oraz pole namiotowe. W cenie cumowania można korzystać z sanitariatów, zadaszonych wiat ze stołami, miejsca na ognisko, oraz boiska do siatkówki.

Na miejscu znajdziemy kiosk spożywczy oraz warsztat szkutniczy.

Warte uwagi jest samo jezioro Jagodne, które stanowi świetny akwen do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania. Jezioro położone jest po prawej stronie drogi jadąc z Mikołajek do Giżycka. Jezioro ma kształt wydłużony i dosyć nieregularną linię brzegową tworzącą zatoki. Nad jeziorem położone są wsie takie jak: Kozin, Prażmowo, Jagodne Wielkie, Górkło. Jezioro leży na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i łączy się przez Kanał Szymonecki z jeziorem Szymon oraz przez Kanał Kula z jeziorem Niegocin. Na jeziorze znajduje się kilka wysp.

Bar 50 m Sklep 50 m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 5 złPRZED I PO SEZONIEdoba 5 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 50 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 50 złPRZED I PO SEZONIEdoba 50 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

zimowanie ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU600 zł + dźwig
Port Kozin - zdjęcie
+ 26 zdjęć
ReklamaC1 - baner
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - Perła Mazur

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew