Port Kozin

Kozinjez. Jagodne
3 0
Zaloguj się
353
głębokość
1,40 - 3,40 m
cumowanie
boja, muring
cena
20 zł + 5 zł / osoba

Prąd 15 zł Woda Prysznic 10 zł WC Ognisko Dźwig Plaża Psy i koty Bar 30m Sklep 30m

Port położony w miejscowości Kozin, przy przesmyku na małą odnogę jeziora Jagodne (brzeg północny). Sam port należy do Yacht Klubu z Bielska-Białej i łatwiej do niego wpłynąć niż wejść z ulicy. Niedaleko sklep, gastronomia, teren samego portu zadbany, dużo trawy i drzew. Mała plaża z kąpieliskiem. Ciche i spokojne miejsce.

Przystań znajduje się na wysokości miejscowości Kozin, nad jeziorem Jagodnym, przy wejściu na jezioro Mulik. Głębokość wody oscyluje w granicach 2-3 m. Cumowanie dziobem za pomocą bojek lub long side przy dodatkowej opłacie. Port stanowi wygodny przyczółek dla żeglarzy płynących głównym szlakiem z Giżycka do Mikołajek. Turyści znajdą tu keję z miejscem na 50 jachtów oraz pole namiotowe. W cenie cumowania można korzystać z sanitariatów, zadaszonych wiat ze stołami, miejsca na ognisko, oraz boiska do siatkówki.

Na miejscu znajdziemy kiosk spożywczy oraz warsztat szkutniczy.

Warte uwagi jest samo jezioro Jagodne, które stanowi świetny akwen do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania. Jezioro położone jest po prawej stronie drogi jadąc z Mikołajek do Giżycka. Jezioro ma kształt wydłużony i dosyć nieregularną linię brzegową tworzącą zatoki. Nad jeziorem położone są wsie takie jak: Kozin, Prażmowo, Jagodne Wielkie, Górkło. Jezioro leży na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i łączy się przez Kanał Szymonecki z jeziorem Szymon oraz przez Kanał Kula z jeziorem Niegocin. Na jeziorze znajduje się kilka wysp.

Bar 30m Sklep 30m Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu doba 20 złdoba 20 złdoba 20 zł cena za osobę doba 5 złdoba 5 złdoba 5 zł cumowanie long side doba 50 złdoba 50 złdoba 50 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

zimowanie 600 zł + dźwig
+ 26 zdjęć
2°
Niebo zachmurzone Opady: 0mm, Wiatr: 2.6 m/s
Kierunek: Zach Pd Zach
Ciśnienie atmosferyczne: 1022.8 hPa

Port Kozin

Ryn, Kozin 3

tel. 87 428 03 46 , 33 812 44 26

przejdź do wwwMapa google
ReklamaA1 - MAMRY MIX

Inne porty w okolicy