A0 - AZS Wilkasy
Port Jagodne

Port Jagodne

Prażmowojez. Jagodne
9
10 1
Zaloguj się
9924
głębokośćgłębokość
0,80 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
muring, y-bom
cena cena
60 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny 10 złParking Parking 10 złOgnisko Ognisko 50 złPlaża Plaża Czartery Czartery
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, plac zabaw, hamaki, teren trawiasty, wypożyczalnia sprzętu

Port położony między Kozinem a Prażmowem, przy zachodnim brzegu jeziora Jagodne. Miejsce czyste i zadbane. Jest plac zabaw dla dzieci, nowoczesne sanitariaty, mała plaża, wypożyczalnia sprzętu, duża nowoczesna keja, miejsca dla kamperów i przyczep. Mała gastronomia z dobrym domowym jedzeniem. Dodatkowo możliwość czarteru platformy pływającej, na której można ustawić przyczepę kempingową.

Żeglarze mogli wcześniej znać ten port pod nazwą Tajty, właściciele swoją bazę utrzymywali właśnie na tym jeziorze. Poszerzono zakres działalności o kemping, usługi gastronomiczne, wypożyczalnię sprzętu pływającego, w tym również skuterów wodnych. W porcie cumujemy do drewnianego pomostu. Port Jagodne to miejsce zarówno dla szukających przyjaznej przystani podczas rejsu po Wielkich Jeziorach Mazurskich, jak i miłośników caravaningu, którzy pragną zatrzymać się w miejscu z pięknym widokiem na jezioro.

Najmłodsi zaś z pewnością docenią plac zabaw i boisko do siatkówki. Dla dorosłych dostępne jest również miejsce i sprzęt do zorganizowania grilla. Niewielka plaża i łagodne zejście do jeziora zachęca do kąpieli w upalne dni.

Na żeglarzy w porcie czeka: keja wyposażona w prąd i wodę, sanitariaty czynne całą dobę, pole kempingowe z możliwością podłączenie prądu i wody, tawerna, sklep, plac zabaw i boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia sprzętu pływającego, wypożyczalnia skuterów wodnych, wypożyczalnia łodzi motorowych bez patentu sternika, wynajem przyczep kempingowych, serwis szkutniczy i mechaniczny jachtów i przyczep kempingowych.

Nocować można w domkach turystycznych oraz na polu campingowym i namiotowym.

Cena za cumowanie zależy od wielkości jednostki od 50 zł do 90 zł / doba.

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 60 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 15 złdzień 50 zł łódź wiosłowa godzina dzień

CENNIK DLA REZYDENTÓW

ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU
opłata za sezon ŁODZIE < 242500 złŁODZIE 24 - 333500 złŁODZIE > 334500 złBEZ PODZIAŁU
Port Jagodne - zdjęcie
+ 56 zdjęć
ReklamaB0 - Mazurolandia
ReklamaB1 - Amax
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sailing Machine