Przystań OW Energetyk Rybitwa

Przystań OW Energetyk Rybitwa

Łupkijez. Roś
7 0
Zaloguj się
2845
głębokośćgłębokość
0,30 - 0,80 m
cumowanie cumowanie
kotwica, brzeg
cena cena
10 zł

Prąd Prąd Woda Woda WC WC Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty Bar Bar Sklep Sklep
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, wypożyczalnia sprzętu, plac zabaw, boisko do siatkówki

Przystań znajduje się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich wysunięta najdalej na wschód, położona na południowym brzegu jeziora Roś. Miejsce przy dużym ośrodku w środku lasu, można korzystać z jego zasobów. Same pomosty i media są dostępne po uzgodnieniu z bosmanem. Jest plaża i pomost do kąpania oraz przede wszystkim... piękne widoki na Roś.

To miejsce przede wszystkim dla tych, którzy szukają na Mazurach ciszy, spokoju, uciekają od nadmiaru turystów i oczekują kontaktu z mazurską przyrodą. Przystań Rybitwy to ostatni port na wschodzie (płynąc dalej w kierunku Pilchy, Szczechy Małe). Dlatego ruch i ilość jachtów jest znikoma. Możemy więc cieszyć się ciszą i spokojem – ruch turystyczny jest tu niewielki. Najbliższa miejscowość dla tej przystani to Rybitwy, a w drugą stronę znajdują się Łupki.

W przystani mamy możliwość cumowania jachtów w sezonie letnim do drewnianego pomostu. Jest również piaszczysta plaża oraz bezpieczne, otoczone pomostami kąpielisko. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwa ratownik. Na miejscu znajduje się odpłatna wypożyczalnia sprzętu wodnego - m.in. rowery wodne i łodzie do wędkowania.

Bezpośredni dostęp do zasilania i wody bieżącej oraz piękna lokalizacja, to niewątpliwe atuty tego miejsca. Na terenie przystani znajduje się także bar oferujący dania z grilla i zimne piwo oraz bezpieczne miejsce na ognisko i grill.

Obok budynku głównego ośrodka możemy korzystać z boiska do gry w siatkówkę lub badmintona oraz placu zabaw dla dzieci. Wypoczywać można również na leżakach i hamakach tuż nad jeziorem. Noclegi możliwe są w domkach turystycznych na terenie ośrodka wczasowego.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo Pisz Apteka Pisz Ośrodek zdrowia Pisz Bankomat Pisz Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 10 złPRZED I PO SEZONIEdoba 10 zł
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
ReklamaB0 - Giełda Jachtów
ReklamaB1 - PTTK Wilkasy
ReklamaA1 - Stanica Wodna Stranda 2021

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila