Przystań Żeglarska Plaża

Przystań Żeglarska Plaża

Kalinowojez. Tajty
6 0
Zaloguj się
3004
głębokośćgłębokość
1,50 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
15 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 10 złOgnisko Ognisko 15 złPlaża Plaża Bar Bar 900 mSklep Sklep 900 m

Przystań Żeglarska Plaża to miejsce malowniczo położone i przede wszystkim spokojne. Dedykowane osobom, które ciszę i piękno mazurskiej przyrody stawiają wyżej od głośnej zabawy i ryku silników. Przystań położona na zachodnim brzegu jeziora Tajty prawie na jego końcu (800 metrów do końca jeziora w kierunku południowym).

Na miejscu do dyspozycji żeglarzy pomosty z bojami, miejsce na ognisko, prąd, woda, wc, miejsce do zmywania naczyń, wiatę chroniącą przed deszczem, a dla zmotoryzowanych - parking. Teren przystani jest monitorowany. 

Gospodarze stawiają na prawdziwy, mazurski klimat, znany wielu żeglarzom sprzed lat. Tu liczą się okoliczności przyrody, szacunek do niej, rozmowy z ciekawymi ludźmi do rana i często poszukiwany na Mazurach (zwłaszcza w sezonie) - spokój. Sklep i bar dostępny w pobliskiej miejscowości Wrony.

Bar 900 m Sklep 900 m Paliwo 4 km

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 15 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 15 złPRZED I PO SEZONIEdoba 15 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 5 złPRZED I PO SEZONIEdoba 5 zł
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - Port Sztynort

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila