Przystań Żeglarska Plaża

Przystań Żeglarska Plaża

Kalinowojez. Tajty
10
11 0
Zaloguj się
6625
głębokośćgłębokość
1,50 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
40 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 15 złOgnisko Ognisko 40 złPlaża Plaża Bar Bar 900 mSklep Sklep 900 m
Aktualizacja danych, cen - ponad pół roku temu

Przystań Żeglarska Plaża

Kalinowo 3a, Giżycko

tel. 502 384 325

przejdź do wwwwiadomośćMapa google

Przystań Żeglarska Plaża to miejsce malowniczo położone i przede wszystkim spokojne. Dedykowane osobom, które ciszę i piękno mazurskiej przyrody stawiają wyżej od głośnej zabawy i ryku silników. Przystań położona na zachodnim brzegu jeziora Tajty prawie na jego końcu (800 metrów do końca jeziora w kierunku południowym).

Na miejscu do dyspozycji żeglarzy pomosty z bojami, miejsce na ognisko, prąd, woda, wc, miejsce do zmywania naczyń, wiatę chroniącą przed deszczem, a dla zmotoryzowanych - parking. Teren przystani jest monitorowany. 

Gospodarze stawiają na prawdziwy, mazurski klimat, znany wielu żeglarzom sprzed lat. Tu liczą się okoliczności przyrody, szacunek do niej, rozmowy z ciekawymi ludźmi do rana i często poszukiwany na Mazurach (zwłaszcza w sezonie) - spokój. Sklep i bar dostępny w pobliskiej miejscowości Wrony.

Bar 900 m Sklep 900 m Paliwo 4 km

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Rumszewicz
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew