Przystań Żeglarska Plaża

Przystań Żeglarska Plaża

Kalinowojez. Tajty
0 0
Zaloguj się
1688
głębokośćgłębokość
1,5 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
15 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 10 złOgnisko Ognisko 15 złPlaża Plaża Bar Bar 1 kmSklep Sklep 1 kmPaliwo Paliwo 4 km

Przystań Żeglarska Plaża to miejsce malowniczo położone i przede wszystkim spokojne. Dedykowane osobom, które ciszę i piękno mazurskiej przyrody stawiają wyżej od głośnej zabawy i ryku silników. Przystań położona na zachodnim brzegu jeziora Tajty prawie na jego końcu (800 metrów do końca jeziora w kierunku południowym).

Na miejscu do dyspozycji żeglarzy pomosty z bojami, miejsce na ognisko, prąd, woda, wc, miejsce do zmywania naczyń, wiatę chroniącą przed deszczem, a dla zmotoryzowanych - parking. Teren przystani jest monitorowany. 

Gospodarze stawiają na prawdziwy, mazurski klimat, znany wielu żeglarzom sprzed lat. Tu liczą się okoliczności przyrody, szacunek do niej, rozmowy z ciekawymi ludźmi do rana i często poszukiwany na Mazurach (zwłaszcza w sezonie) - spokój. Sklep i bar dostępny w pobliskiej miejscowości Wrony.

Bar 1 km Sklep 1 km Paliwo 4 km

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 15 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 15 złPRZED I PO SEZONIEdoba 15 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 5 złPRZED I PO SEZONIEdoba 5 zł
ReklamaA1 - system czarterów

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz