Przystań jachtowa Dalba

Przystań jachtowa Dalba

Giżyckojez. Niegocin
4
7 0
Zaloguj się
9978
głębokośćgłębokość
1,80 - 4,50 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
90  zł - 120 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC 2 złParking Parking 20 złPlaża Plaża 200 mCzartery Czartery Bar Bar 40 mSklep Sklep 300 mPaliwo Paliwo 50 m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań jachtowa Dalba

Giżycko, ul. Nadbrzeżna 11

tel. 607 19 59 59

wiadomośćMapa google

Przystań jachtowa Dalba przeszła gruntowny remont - należy cumować do kei w basenie portowym. Miejsca cumownicze przy pirsie nie należą do przystani. Cumowanie dla jachtów powyżej 33 stóp niewskazane.

Port położony na północnym brzegu jeziora Niegocin, przy wpłynięciu do Kanału Ługańskiego (Giżyckiego). Znajduje się na terenie miasta Giżycko. Port przy głównej (starej) promenadzie, idealny do zacumowania celem zwiedzania tego turystycznego miasta. Punkty orientacyjne widoczne z jeziora: port znajduje się po prawej stronie przy wejściu kanału Giżyckiego do jeziora Niegocin. Głębokość w porcie waha się od 1.8 do 4.5 metra. Do mariny wchodzimy na lekko podniesionym mieczu. Cumujemy prostopadle do kei, na muringach.

Lokalizację tej przystani docenią Ci, którzy chcą zwiedzić Giżycko i zatrzymać się tu na kilka dni. Marina leży przy samym Kanale Giżyckim, tylko 500 m do centrum, 300 m do sklepów. W pobliżu znajduje się kilkanaście restauracji.

Występuje tu spory ruch turystyczny, dlatego nie jest to najlepsza lokalizacja dla tych, którzy na Mazurach poszukują ciszy i spokoju.

W porcie znajduje się natomiast całe potrzebne zaplecze sanitarne, serwis silników, prąd i woda na keji. Można również liczyć na następujące usługi: mycie pokładu myjką ciśnieniową, otaklowanie lub roztaklowanie jachtu, mycie burt i dna jachtu. Na miejscu można wykonać również drobne prace szkutnicze.

Z racji swojego ulokowania, można łatwo zwiedzić Giżycko. Warto tu obejrzeć wiele zabytków architektury. Koniecznie trzeba również odwiedzić unikatową Twierdzę Boyen. Na Twierdzy znajduje się też amfiteatr, w którym latem odbywają się festiwale (szantowy, hip-hopowy i disco-polo) i koncerty.

Bar 40 m Sklep 300 m Paliwo 50 m Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Giżycko

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
przycumowanie SEZON GŁÓWNY3 godziny   40 zł cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 90-120 cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za miesiąc ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU- opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU- zimowanie w hali ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU-
Przystań jachtowa Dalba - zdjęcie
+ 23 zdjęć
ReklamaB0 - Mazurolandia
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts