Czarter jachtów mazury 2024

JACHTY ŻAGLOWE I MOTOROWE RZETELNYCH ARMATORÓW

Jachty żagloweJachty motorowe WSZYSTKIE JACHTY

Atrakcyjne ceny Jachty zweryfikowane przez Mazury24 Szybka i bezpieczna rezerwacja Online

Bezpieczeństwo transakcji

Za odbiór płatności Online w portalu Mazury24.eu odpowiada lider na rynku płatności elektronicznych w Polsce - PayU SA, ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań, ujawniona w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000274399, posiadająca NIP 779-23-08-495 oraz REGON 300523444.

PayU jest Service Providerem poziomu 1 spełniającym zgodność z PCI DSS poprzez coroczne zewnętrzne audyty. Wszystkie dane wrażliwe, w tym dane kartowe, są traktowane przez nas z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Podczas płatności Online do dyspozycji jest szereg kanałów płatności

  1. Przelewy elektroniczne do większości banków m.in.: Alior Bank, Bank Nowy BFG S.A., Bank Peako, BNP Paribas, BOŚ Bank, City Handlowy, Credit Agricole, Idea Bank, ING, Inteligo, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, Plus Bank, Santander, Banki Spółdzielcze, GetIn Bank, Nest Bank, Noble Bank
  2. Karty płatnicze Visa i Mastercard
  3. Przelewy BLIK
  4. Raty - system ratalny obsługiwany przez PayU

Przesyłanie informacji i danych wrażliwych

Komunikacja pomiędzy portalem a Klientem, podczas płatności pomiędzy Klientem a systemem rezerwacji Online, odbywa się za pośrednictwem protokołu https zabezpieczonego certyfikatem SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wymiany danych.

Obsługa klasycznych kanałów płatności

System rezerwacji Online jest częściowo zautomatyzowanym systemem sprzedaży i nie wspiera klasycznych przelewów bankowych i przekazów pieniężnych. Ostatnie lata pokazały bardzo duże zainteresowanie czarterem jachtów na Mazurach i brak dostępnych ofert krótko przed i w sezonie. Zdecydowaliśmy się nie udostępniać płatności, które wpływają na konto Armatora z opóźnieniem (1-3 dni) po to, by nie blokować dostępności jachtów. 

Rzetelne oferty

Oprócz bezpieczeństwa transakcji, istotną rolę odgrywają dostępne oferty, które w większości wypadków zostały zweryfikowane przez Mazury24.eu. Po wejściu na konkretną ofertę na pierwszym zdjęciu - znajduje się opis o weryfikacji. 

Część jachtów zgłoszonych do naszego systemu (nie zweryfikowanych) w najbliższym sezonie będzie miała wykonywane zdjęcia, podczas których dokonamy oględzin jednostki.

Współpraca z uczciwymi Armatorami

System rezerwacji Online dostępny na portalu Mazury24.eu współpracuje tylko z uczciwymi i rzetelnymi Armatorami. Przed podjęciem współpracy, analizujemy opinie na temat Armatora w Google, na profilu Facebook, u dostawców akcesoriów żeglarskich oraz… (mamy jeszcze kilka sposobów których nie chcemy zdradzać).

Dzięki temu, minimalizujemy potencjalne problemy, a dostępne oferty - polecamy praktycznie w ciemno. Dla bezpieczeństwa Armatorów stosujemy też weryfikację osób czarterujących.

W razie wątpliwości dotyczącej bezpieczeństwa transakcji prosimy o kontakt: m: +48 608 490 111, e: info@mazury24.eu.