Nautica Marina

Nautica Marina

Wilkasyjez. Niegocin
9
6 1
Zaloguj się
13523
głębokośćgłębokość
1,50 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
muring, y-bom
cena cena
200 zł + 20 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Parking Parking 30 złSlip Slip 50 złPlaża Plaża Psy i koty Psy i koty Odbiór ścieków Odbiór ścieków 50 zł
Aktualizacja danych, cen - trzy tygodnie temu

Nautica Marina

Wilkasy, Stanisława Moniuszki 23

tel. 538 513 173

Mapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
Piaszczysta plaża, nowy i piękny plac zabaw, mała gastronomia na miejscu, leżaki, teren zielony
Wirtualna wycieczka 360° po porcie

Nautica Marina to nowy port na zachodnim brzegu jeziora Niegocin, który zastąpił port Tabat. Leży przy wyjściu kanału niegocińskiego na jezioro. Port został zbudowany od podstaw, w stosunku do układu portu Tabat, zmienił się rozstaw kej, głębokość oraz samo wejście do portu.

Wszystkie media są dostępne na pomostach, z których dwa środkowe przeznaczone są dla rezydentów. Teren portu zielony i bardzo zadbany, przy kanale plaża z leżakami, bar BBQ oraz piękny plac zabaw z małymi trampolinami. W porcie zainstalowano pompę do odbioru nieczystości. Obiekt nie został jeszcze skończony - sanitariaty zostały w spadku po starym porcie. Ich wyburzenie i budowa nowych planowana jest na sezon 2022-2023.

Port leży w Wilkasach i jest położony blisko Giżycka (wodą ok. 2 km), do centrum około 700m. W porcie zainstalowano kamerę LIVE. Port to kolejne miejsce.

Zaciszny port rezydencki, otoczony terenami zielonymi, przyciąga atmosferą wypoczynku i widokiem słońca wschodzącego nad taflą jeziora.

Bar Wilkasy Sklep Wilkasy Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 100 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁUod 5500 zł
Nautica Marina - zdjęcie
+ 54 zdjęć
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Amax
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Jeziorak Yacht Club