Port PTTK Wilkasy

Port PTTK Wilkasy

Wilkasyjez. Niegocin
15 0
Zaloguj się
4405
głębokośćgłębokość
0,80 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, muring, y-bom, kotwica
cena cena
70 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 12 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 25/30 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Odbiór ścieków Odbiór ścieków 20 złZrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 16 zł/dobaOgnisko Ognisko 150/0Slip Slip 50 złDźwig Dźwig 200 złZimowanie Zimowanie 600/1600Kemping Kemping Nocleg Nocleg 50/400Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty 10/20Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep Paliwo Paliwo Apteka Apteka Ośrodek zdrowia Ośrodek zdrowia Bankomat Bankomat Basen Basen

Port usytuowany jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin i podobnie jak wcześniej opisywany port posiada pełną bazę mediów dla jachtów i jachtów motorowych. Żeglarze cumujący w PTTK korzystają z plaży miejskiej położonej przy amfiteatrze. Dodatkowo w porcie gastronomia, plac zabaw a niedaleko wioska surfów.

To idealne miejsce do rozpoczęcia żeglarskiej przygody, po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Na amatorów wycieczek rowerowych i spływów kajakowych czekają liczne trasy wiodące przez urokliwe zakątki Mazur. Wieczorami port rozbrzmiewa gwarem turystów i szantową muzyką. Jak informują bywalcy lokalna tawerna serwuje świetne dania .

Żeglarze po opłaceniu cumowania bez dodatkowych opłat mogą liczyć na sanitariaty, prąd i wodę na kei, wózków do transportu bagaży na keje, dozorowanego parkingu. Na terenie ośrodka znajdziemy: boisko do piłki siatkowej/ plażowej , stanowiska na przyczepy campingowe, plaża strzeżona, wypożyczalnia sprzętu wodnego, tawernę, bankomat, sanitariat ogólny.

Stąd wyruszyć można jachtem na północ, pokonując jeziora Niegocin, Kisajno i Dargin, w górę szlaku żeglownego w kierunku Węgorzewa i jeziora Mamry, bądź w przeciwnym kierunku przez system kanałów łączących południową część szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z Mikołajkami i jeziorem Śniardwy na czele.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo WILKASY Apteka WILKASY Ośrodek zdrowia WILKASY Bankomat WILKASY Basen WILKASY

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY3hBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 70zł/80zł/120złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 70zł/80zł/120złPRZED I PO SEZONIEdoba 70zł/80zł/120 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 0złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba PRZED I PO SEZONIEdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10/hdzień 50/doba skuter wodny -- deska windsurfingowa --
Port PTTK Wilkasy - zdjęcie
+ 26 zdjęć
ReklamaA1 - Quicksilver 2021

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz