Port PTTK Wilkasy

Port PTTK Wilkasy

Port partnerski
Wilkasyjez. Niegocin
31 0
Zaloguj się
9339
głębokośćgłębokość
0,80 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, muring, y-bom, kotwica
cena cena
70 zł

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 12 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 25/30 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 16 złOgnisko Ognisko 150Slip Slip 50 złDźwig Dźwig 200 złZimowanie Zimowanie 600/1600Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty 10/20Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep Paliwo Paliwo Apteka Apteka Ośrodek zdrowia Ośrodek zdrowia Bankomat Bankomat Basen Basen Odbiór ścieków Odbiór ścieków 20 zł
Aktualizacja danych, cen - trzy tygodnie temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
W pobliżu plaża gminna, plac zabaw i urządzenia treningowe, wypożyczalnia kajaków
Wirtualna wycieczka 360° po porcie

Port usytuowany jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin i podobnie jak wcześniej opisywany port posiada pełną bazę mediów dla jachtów i jachtów motorowych. Żeglarze cumujący w PTTK korzystają z plaży miejskiej położonej przy amfiteatrze. Dodatkowo w porcie gastronomia, plac zabaw a niedaleko wioska surfów.

To idealne miejsce do rozpoczęcia żeglarskiej przygody, po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Na amatorów wycieczek rowerowych i spływów kajakowych czekają liczne trasy wiodące przez urokliwe zakątki Mazur. Wieczorami port rozbrzmiewa gwarem turystów i szantową muzyką. Jak informują bywalcy lokalna tawerna serwuje świetne dania .

Żeglarze po opłaceniu cumowania bez dodatkowych opłat mogą liczyć na sanitariaty, prąd i wodę na kei, wózków do transportu bagaży na keje, dozorowanego parkingu. Na terenie ośrodka znajdziemy: boisko do piłki siatkowej/ plażowej , stanowiska na przyczepy campingowe, plaża strzeżona, wypożyczalnia sprzętu wodnego, tawernę, bankomat, sanitariat ogólny.

Stąd wyruszyć można jachtem na północ, pokonując jeziora Niegocin, Kisajno i Dargin, w górę szlaku żeglownego w kierunku Węgorzewa i jeziora Mamry, bądź w przeciwnym kierunku przez system kanałów łączących południową część szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z Mikołajkami i jeziorem Śniardwy na czele.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo WILKASY Apteka WILKASY Ośrodek zdrowia WILKASY Bankomat WILKASY Basen WILKASY

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY3h cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 70zł - 120zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 0zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10/hdzień 50/doba
Port PTTK Wilkasy - zdjęcie
+ 32 zdjęć
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo